Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eckerle automotivnál dolgozik,...

Eckerle automotivnál dolgozik, dolgozott valaki mint kézi összeszerelő vagy sorjázó? Tényleg nagyon keveset fizetnek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset ? 10.000 ft ot havonta ? Nemhinném .. 20-30-40-50 ezret ? Nem hinném. Ha 90-100 ezret fizetnek az pedig már jónak számit.
2017. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudom, hogy 2 éves poszt, de kedves utolsó válaszoló.. Neked 90-100ezer forint 3 műszakért jó pénz??? Egy albi Baranyában 50-80 simán van.. Miről beszélsz ember?.. Ha adnak 140-et, az sem számítana jónak, némám 90-100.. Kicsit gondolkozz azért! Megnézném, te hogyan élnél meg 100ezerből egyedül úgy, hogy albira elment a fele, és egész hónapban még nem vettél kaját, nem fizetted be a számlákat, és emellett semmi plusz nem jutott másra.. Kérdező, amúgy 100ezer nettó a fizetés ott kB, de mindenféle bónusszal eggyütt kézbe olyan 130-140 max 150 körül kapnál. Persze ezért 3 műszakozni kell, ami ott asszem kötelező is! (Nyilván most a gyártósor, fröccsöntő részlegről beszélünk). Ha nagyon szorgalmas vagy, és beválsz nekik, akkor talán egyszer megkereshetsz nagyobb pozícióban 170 körül is! Nyilván nem egy jó meló ha azt nézzük. De Baranyában, azért annyira rossznak sem mondható! Remélem segítettem!
2019. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 3 haverom van (egyik borász, a másik auó szerelő és egy targoncas.) az első egy elég nagy vállalatnal 120-at keres jelenleg de van hogy 110-et. A 2. 140 korul, és a 3. 160. Szóval nem olyan rossz az eckerle ahoz képest. Bár azt is nézni kell ugye hogy ezek az emberek délután végeznek és szabadok, Eckerlenel meg 3 műszak
2019. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ott vagyok, és ugyanúgy szabad vagy hiába 3 müszak de 8 órás a munkaidő. Amúgy olyan, hogy sorjázó az órabéres nem igazán kell csak azt csinálni általában sorra tesznek tehát összeszerelni, úgy folyamatosba tehát 4 nap délelőtt utána 1 pihenő majd 4 nap délután 1 nap pihi majd 4 nap éjjel után 2 nap pihi( ebbe hétvége is benne van ahogy épp kijön) így kapni 165-170 ezret + ha 1-2 nappal többre jössz ki azt elszámolják túlórába mert 2 hónapos időkeretre van beosztva kb 43-44 munka nap és ha pl 45 napra jösz ki akkor az +1 túlóra vagyis az akkor rájön a fizura durván +10 ezer akkor kaphatsz 180 ezret. Ezenkívűl, van sima 3 műszak ami hétfőtől péntekig van és minden héten más egyszer reggeles egyszer DU, utána éj. így kb 145-150 ezer /hó de ha bemész egy szombaton túlórába akkor azzal 160 ezer. Havonta kifizetik a túlórát, döntse el mindenki maga, hogy kevés-e vagy nem, de sokan keveselték elmentek és később visszajöttek mert rájöttek máshol se jobb.
2019. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!