Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan munka, amely azonnal fizet?

Olyan munka, amely azonnal fizet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan alkalmi meló, ahol az elvégzett munka után azonnal kifizetnek? A következő miatt lenne ez érdekes kérdés.. :) 26 éves vagyok, jogi területen dolgozom, eléggé elszámítottam magam így az év első felében a kiadások vonatkozásában, elkezdtem egy plusz szakmát kitanulni, és pénzügyileg most elkezdtem kisegíteni a szüleimet, mert náluk is váratlan pénzügyi problémák merültek fel. Bevállaltam egy marketinges melót a jogi munkám mellett (megbízásos szerződés keretében), de az májusban kezdődik és csak júniusban lenne benlőle pénz... A probléma az, hogy annyira elszámoltam magam, hogy most pl. májusban a fizetésem arra lesz elég, hogy a kintlévőségeimet rendezzem, kajára már nem is igazán marad :D Valami alkalmi meló szeretnék bevállalni, amit este, esetleg hétvégén el tudnék végezni. Rövidtávra terveznék, május közepéig tudnék ilyen munkát bevállalni, mert utána a munkám mellett egyéb kötelezettségeim is felmerülnének és nem nagyon fog beleférni az időmbe, és addig szerintem össze tudnék annyi pénzt szerezni, hogy kajára is legyen elég pénz.. :D Valaki valami ötlet? Előre is köszi! A trollkodástól kíméljetek, légyszíves (pl. eszkort meló felajánlása, pasi vagyok és hetero és nem szexelek férfiakkal :D)!!

2017. ápr. 19. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

passz a földekre mennyire keresnek már "kulimunkást" az például nap végén, vagy 2-3 nap után fizet.

Vagy, ami pár fokkal jobb, tesóm egy esküvőszervező cégnél szokott besegíteni (díszítget, ezért-azért rohangál hasonlók), az is kifizeti vasárnap (péntek-szombat-vasárnap melózik érte).

2017. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
ha tudsz nyelveket esetleg lehet irni forditoi irodanak, hogy adjanak dokumentumot, ha sikerul elnyerni bizalmukat, akkor olyan 5000ft per lap szokott lenni
2017. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi a tippet! Hogyan tudnám elnyerni egy fordító iroda bizalmát úgy, hogy se munkatapasztalatom, se referenciám, se végzettségem nincs a fordítói szakmában? :) Jól tudok angolul, jogi szakmai angolt tanultam, egy nagyon picikét még használtam is, de önnyi. Ha tudsz erre tippet, azt megköszönném, mert alapvetően érdekelne egy ilyen lehetőség :)
2017. ápr. 19. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fuggetlenul a vegzettsegedtol, altalaban kuldenek egyet, hogy forditsd le, es az alapjan dontik el, hogy jo-e. Ha szaknyelvet is tudsz forditani az a legjobb. A masik fontos dolog, hogy titoktartas van. Nemelyik szamlat is ker.
2017. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Elég keveset fizet, de a haverjaimmal régen néha voltunk "közönség" egy hivatalos felvételen. Helyszíni, készpénzes kifizetéssel, most is látom FB-n, hogy hirdetnek néha ilyeneket.
2017. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%
"Hostess munkák az üzenőfaladon" facebook csoportban mindennap jön 5-10 bejegyzés azonnal (aznapi vagy másnapi munkákról) általában aznapi kifizetéssel. Ja és a hostess alatt nem azt értik általában hogy lánynak kell lenned magassarkúban kivágott felsővel :D
2017. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Egyetemista koromban (és egy ideig utána is) hétvégén és ünnepnapokon pincérkedtem.

Aznap fizettek, borravaló is volt, és a kajával sem volt gondom.

Mindig vasárnap este közölték, hogy a következő héten lesz-e rám szükségük.

Általában behívtak újra.

2017. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt a fordítóit lehet, megpróbálom, köszönöm! A pincérkedéshez tudom, hogy nincs türelmem, kb. 5 perc után elküldeném a vendégeket melegebb éghajlatra, alkalmatlan vagyok a vendéglátói pozíciók betöltésére :D
2017. ápr. 20. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ilyenkor mi jar annak a fejeben, aki lepontoz, hazudok? vagy irigy masra, hogy o nem tud nyelvet?
2017. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valaki trollkodik val'szeg, mert mindenki válasza eléggé le lett húzva, pedig használható volt az összes válasz. Én most mindenkinek adtam egy +-t!
2017. ápr. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!