Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek volt már bármi tapaszta...

Nektek volt már bármi tapasztalotok az internetes pénzkereséssel?

Figyelt kérdés
Most nem a tőzsdére meg ilyesmire gondolok, inkább valami olyasmire amit mindenki megcsinálhat.
2017. ápr. 19. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Az hogy 90%-ban csalásról beszélhetünk. A maradék 10%-ban pedig olyan dolgok, amik annyira keveset, fizetnek hogy egyszerűen nem éri meg csinálni.
2017. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Egyszer (15+ éve) kerestem ~30$-t azzal, hogy regisztrálgattam mindenféle oldalakra, és kaptam a spameket. Egyszer (szintén jó 15 éve) kerestem 5$-t klikkelgetéssel, ez olyan másfél év alatt gyűlt össze. Ugyanakkor számtalanszor klikkelgettem mindenféle hirdetésekre a semmiért 2-3 évig. Azóta az időm kevesebb, az eszem több.
2017. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem csak olyan internetes pénzkeresetek vannak, amit az előzőek leírtak.

Nagyon sok éve Vaterázom, szinte minden évben minimum 100 ezer ft-ért adok el saját, megunt, kinőtt, feleslegessé vált holmijainkat. Tavaly pl. ez fedezte a rövidke nyaralásunkat :-)

2017. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
10:29 Az nem internetes pénzkeresés, simán ruhaárulás a neten. AMi nyilván kényelmesebb, mint kimenni a piacra, de a kérdező gondolom olyat keres, ahol a ruhái is megmaradnak, de ő is megszedi magát.
2017. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"amit mindenki megcsinálhat"


Ha létezne ilyesmi, senki nem járna 3 műszakba robotolni, hanem otthon ülne és azt csinálná.

Sajnos az internetes pénzkeresés, ami nem igényel szaktudást, többnyire arról szól, hogy először fizess, majd próbálj pár másik hülyét találni, akiket beetethetsz ugyanazzal, amivel téged sikerült.

2017. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szaktudást nem igényel így a vietnámi és indiai is meg tudja csinálni egy tál rizsért. Kb. 50 forintos órabért tudsz elérni.
2017. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Egyet értek az előzővel. Ha olyasmit keresel, amit bárki megcsinálhat, akkor nyugodtan robotolj 50-ft/óráért internetes "munkákon". Mert a Bangladesh-iekkel versenyzel :)


Én csak is interneten keresztül építettem fel vállalkozásaimat, és 8 számjegyű profitot termelnek éves szinten. Ez "mindenki megcsinálhatja", aki akarja. Rengeted feláldozás, több évnyi tanulás, és sok elvesztett pénz után biztos vagyok benne, hogy bárki utánam tudja csinálni.


SOHA a világtörténelemben nem volt ilyen egyszerű pénzt keresni, mint most. Azt javaslom, tanulj és használd ki az internet adta lehetőségeket. Hitetlen sok kiaknázaltlan piaci rés jött létre az internetnek köszönhetően. Szerencsére mint mindenben, Magyarország ebben is le van maradva, úgyhogy bőven van hely bárkinek aki valóban akar pénzt keresni.

2017. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!