Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségek vannak az...

Milyen lehetőségek vannak az interneten pénzkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kiszeretném egészíteni a zsebpénzemet, mivel minket elég keservesen érint a gazdasági világválság és anyumék nem igen tudnak rám áldozni. Havonta 1000ft-ot kapok zsebpénzkért és gyakorlatilag ezeket spórolgatom össze ruhákra meg ienekre. Szeretnék egy kicsit magamon is meg a szüleimen is segíteni. Gimnazista vagyok, így sokszor van az, hogy az éjszakába is a könyveket bújom, szóval munkát válalni nem tudok =( rákerestem az interneten, hogy mivel is lehetne pénzt keresni, viszon többsége angol és egyátalán nem ismerem az ien dolgokat.

Tud vki ajánlani egy olyat amivel pozitív tapasztalatai vannak? =(


2009. márc. 20. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok a kérdésedre válaszolni, de nagyon vigyázz az internetes munkával.

Rengeteg van, de nem tudom van e egyetlen olyan, ami nem lehúzás.

Nem szabad semmibe belemenni, ahol előre kell fizetni.

Csak figyelmeztetni akartalak.

De ha esetleg találnál valami megbízhatót, akkor légyszi szóljál, mert én is keresek, csak nem találok jót.:)

2009. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább ajánlanám neked a diákmelót. Vagy ha ismert idősebb nénit, akinek a családja nem lakik a közelbe és segítségre szorul, bevásárlás, takarítás, esetleg tavaszi nagytakarítás, amit hétvégén is meg tudsz csinálni, kiegészítheted vele a zsebpénzedet. Esetleg vengédlőnek asztalterítő mosás, ezt kiskönyvvel is végezheted. Persze ehhez kell a szüleid beleegyezése is, és jó lenne, ha segítenének kiszámolni a költségeket, hogy ne vállald el túl alacsony áron, hogy végülis ráfizessen a család.(víz, villany, mosószer.)
2009. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú ezek aztán nagy segítségek voltak....

van ahol játszani kell és azzal lehet pénz keresni, de azzla csak egyszer lehet játsznai és nem ismerem, most van az a [link] elvileg ez se rossz, reklámokra kell kattintani, és minden reklámért kapsz 1 centet...állítólag havi 63 dollár is kereshető vele...az mondjuk szép már...

2009. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Jó nagy paraszt vagy te 14:16-os.

Kattintgassál csak a reklámjaidra, ha az olyan jó, hajrá, de szart ne ajánlgass!!

2009. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csinálj online vállalkozást!Most nem részletezem az előnyeit

ha érdekel lesd meg a következő oldalt [link]

2010. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek és az első válaszolónak:


Van aki még nem hallott a zeekrewardsról? Nagyon jó lehetőség pénzszerzésre!

Ingyen is elkezdheted, pár perc a napi meló, és fizet is rendesen. Igaz, hogy nem azonnal fogsz vele pénzt keresni (az idő tényező több mindentől függ!), de mondjuk fél év múlva nem lesz jó minden hónapban egy kis pénz? Ehhez most kezd el.


Az Alexa szerint a világon a 138. legnézettebb oldal. Az oroszoknál a 18. Azért talán ez jelent valamit.


[link]


Ha letekersz a lap aljára a régióknál láthatod, (katt a more-ra)Magyarországon a 24.


Ne maradj ki belőle!

Akit érdekel, írjon.


Ja, és még valami, ha érdekel! Vagy megfogadod, vagy nem a te dolgod! Szponzor nélkül ne kezd el! Mert bár egyszerűnek tűnik,azért annál árnyaltabb a dolog.

2012. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!