Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Német/angol folyékony nyelvtud...

Német/angol folyékony nyelvtudással el tudok helyzekedni Németországban Mercedes/Audi gyárban (szaktudásom, szakmám nincsen)?

Figyelt kérdés

Betegségek miatt nem tudtam egyetemre járni, csak érettségim van. Addig is a kórházakban, otthon a középiskolai nyelvtudásomat csiszoltam (16 évesen tettem le mindkét nyelvből a középfokot)

Most 24 évesen meggyógyultam nagyjából, gyorsan el kéne kezdenem dolgozni. Tanulni majd csak akkor tudok ha lesz elég pénzem, most fennt kell tartanom magam.

A fizetés és a felfedezés miatt mennék Németországba, itthon semmiképpen nem akarok elmenni 120 ezerért.

Egészségem már megengedi hogy soron dolgozzak fizikai munkát!

A nyelvtudásom mostanra felsőfokú lett, sokat gyakorolok itteni külföldiekkel. Kinnt voltam kirándulni, mindenhol folyékonyan beszélgettem.


Felvesznek így 0 szakmával egy ilyen gyárba?


2017. ápr. 20. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Minek mégy Audi gyárba? Budapesten SSC-nél megkeresel nettó 250 ezret kezdőfizetésnek, 3 év múlva ez emelkedik nettó 500-ra és olcsóbb a szállás is mint németbe. Na?
2017. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nincs diplomám, nem értek semmilyen szakmához. SSC az irodai állás, hogyan vennének engem fel oda? Azért nézek fizikai melós állást. Mondhatnál részleteket privátban vagy valami. Én úgy tudom irodai álláshoz diploma kell, a nyelvtudás és valamilyen gazdasági, kereskedelmi ismeret. Vagy lehet keresni ezen a helyen őrként vagy recepciósként is ennyi pénzt? Az nem lenne rossz! Írjál légyszi!
2017. ápr. 20. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

"De nincs diplomám, nem értek semmilyen szakmához."


Hát akkor szerezz egy büfészakosat...

2017. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Honnan vetted ezt, hogy az irodai állásokhoz diploma kell? Vezető pozicióban igen, de nem mindfen munkához. Férjem érettségivel és két nyelvvel keres nettó 270 felett ssc-ben.
2017. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok helre nem kell diploma, elég, ha van folyékony nyelvtudásod, meg egy érettségid.

Persze nem felsővezető akarsz lenni, de fejlődhetsz, és ha jónakl átnak, kedvezményes tanfolyam, ilyesmik.

2017. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ismertem olyat, aki az egyik Daimler gyárban volt sofőr. Akkora ugye a gyár, hogy azon belül voltak kisbuszos járatok és azt vezette. De jellemzően az ilyen és egyéb szaktudást nem igénylő munkák esetében munkaerő kölcsönzőn keresztül mennek az emberek ide. Ezt kell megtalálni és jelentkezni.
2018. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!