Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy Helen Doron...

Mennyit keres egy Helen Doron tanár?

Figyelt kérdés

A havi tandíjból mennyi marad meg a tanár fizetésének?

Tanárt keresnek, de a fizetés egyelőre titok, eddig még csak kiadás jött szóba (tanári tanfolyamdíj, amit én állnék).


2017. ápr. 20. 15:29
 1/2 anonim válasza:

2007-2009 között Helen Doron Early English nyelvsuliban tanítottam. A tanfolyamot a nyelvsuli állta, persze, kötöttek velem egy tanulmányi szerződést (ha jól emlékszem, 2 év időtartamra).

A pontos óradíjra már nem emlékszem, de a kezdő fizum olyan 80-100 ezer között mozgott. És délelőtt, valamint délután volt néhány órám. Nem szakadtam meg a tanításban.

Aztán bedurvult, rengeteg órám lett. Szépen kerestem, de mellette rengeteg magántanítványom is volt. A havi bevételem (Helen Doron+magánórák) olyan 300 ezer körül mozgott. Persze, a betegségek idején sok óra elmaradt. Ennek a fele volt kb. A Helen Doronos bevételem.

Szerintem átlag nyelvsulis óradíjaik vannak manapság is.

Aztán tanítottam felnőtteket is (üzleti angol minden szinten multiknál), ott is átlagbérezés volt, 2500-2700 ft/45 perc.

2017. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. ápr. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!