Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik gyár az amelyik biztosí...

Melyik gyár az amelyik biztosít ingyen szállást és viszonylag csend van?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
4 fogásos ebédet ne adjanak?
2017. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak napi egyszeri melegételt.
2017. ápr. 29. 09:46
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Igények látom vannak. Próbálkozz Ausztriában, ott van olyan hotel, ahol kapsz szállást, kaját.
2017. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, te milyen álomvilágban élsz? :D
2017. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Ezek normális igények. Szerintem ha már valaki vállalja, hogy elutazik több 10km-re akkor annak jár legalább az, hogy ne kelljen 2-3 emberrel együtt laknia, akit nem ismer, ráadásul ha külön műszakba is járnak, akkor meg nem is tud pihenni az egyik a másiktól.


Kérdésre a válasz: nézz körül különböző munkaközvetítőknél, főleg Dunántúlon, ők szoktak szállást biztosítani. Például Trenkwalder. De a Work-force is szokott szállást hirdetni. Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom,Vas és Pest megyébe érdemes szétnézni itt vannak munkalehetőségek.


Facebookon is sok munkaközvetítő fent van, ott is érdemes körülnézni. Nagyobbakkal érdemes kezdeni, önéletrajzot küldeni nekik, és rákérdezni, tudnak-e szállást biztosítani.

2017. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
*több 100 km-re - bocs 5-ös voltam
2017. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Ennél a munkaerő kölcsönzőnél láttam ilyen lehetőséget Esztergomban:


[link]


De hogy mennyire csendes, arról gőzöm sincs.

2017. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Suzuki. Amit olvastam rola az alapjan irdatlan zaj van ott.
2017. ápr. 29. 10:45
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Ibiden Hungary Kft. - Dunavarsány

Budapesti hotelekben adnak szállást.

Munkahelyen van étkezés üzemi konyhában, kb éttermi szinten havi 12500 ft-ig állják, szóval kijön belőle a havi ebéded.


Viszont annyira nincs csend, vagyis nem minden részlegen.


[link]

2017. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem normàlis, pontosabban nem a valò vilàggal összeegyeztethetőek ezen igények. A cègnek nem feladata neked szállàst, étkezést adnia. Azt mindenki maga oldja meg 99%-ban. Van nèhány cég aki esetleg foglalkozik ilyennel, de nem sok. Neked kell a munka, kapsz fizetèst, abbòl oldd meg a lakhatàsod ès egyebeket mint mindenhol mashol a vilàgon.
2017. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!