Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » T-Mobile gyakornoki állás?

T-Mobile gyakornoki állás?

Figyelt kérdés
Hirdetik minden felé, hogy lehet menni hozzájuk gyakornoknak bármiyen nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal, ezzel kapcsolatban vélemények/tapasztalatok?

2017. máj. 1. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy T-Mobile, sajnálom... Már csak Magyar Telekom van.
2017. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam telekomos gyakornok, ha konkrét kérdésed van, privátban nyugodtan kérdezhetsz:)
2017. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy tavaly, mikor gyakornoki állást kerestem megpályáztam náluk vagy 5 helyet, abból 4-re küldték 1-2 hónap elteltével, hogy mást választottak, interjúra se hívtak be, 1-nél meg felhívott egy nő kiosztani, aminek a lényege az volt, hogy mit képzelek magamról, hogy jelentkezni mertem, mert látja már csak 1 év van hátra az egyetemből, de ők olyat keresnek, akiknek még legalább 2-3 évük hátra van. Kérdeztem, hogy ez hogy megoldható, hisz egy Bsc képzés általában 3,5 éves, egy elsős meg nem hiszem, hogy dolgozni akar heti 20-30 órában a tanulmányai mellett, de azt mondta, ne aggódjak, találnak olyat, aki épp az első félévében vagy évében van és szívesen dolgozna.


Ezt elmeséltem az unokatesóm férjének egy családi összejövetelen, aki a Telekomnál dolgozik. Egy hétre rá hívott, hogy csináltak nekem helyet a Telekomnál a gyakornokok között, egy formai interjúra kellene bemennem, de a következő héten kezdhetnék is. Közben kiderült, hogy ő maga is protekcióval került be annak idején. Ezek után elment a kedvem a Telekomtól, megköszöntem neki a lehetőséget, és kerestem mást, ahol nem azt nézik ki kit ismer, hanem a tudást.

2017. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!