Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a lehető legjobban szeretné...

Ha a lehető legjobban szeretnék keresni később, jó terv e kezdésnek elvégezni egy villamosmérnökit a BME-n? 19/f

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
keresni akarsz vagy jo munkat, amit szeretsz? mert a ketto nem ugyanaz. Hiaba vegzed el a villamosmernokit es keresel jol, ha utalni fogod es 5 ev munka utan otthagyod...
2017. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Keresni akarok, és nem fogom otthagyni ha megfizet, akkor se ha nem szeretem.
2017. máj. 4. 18:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy amit csinálsz, az érdekeljen is.


Mérnökinformatikus, villamosmérnök, gépészmérnök - ez a három választás a legjobb, ha sokat akarsz keresni, körülbelül ebben a sorrendben, bár nincs sok különbség köztük. A gépészmérnökség ráadásul rendkívül sok mindent átfogó szakterület, sok szakirány van. E három terület közül megtalálhatod a számításaid, mert valószínűleg úgy is lesz valami, ami érdekel.


De mindhárom elvégzéséhez nagyon kitartónak és nagyon ügyesnek kell lenni, és a munkaerő piacon pedig még inkább, ha tényleg sok fizetést akarsz.

2017. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen :)
2017. máj. 4. 19:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a lehető legjobban szeretne keresni, de csak kevesen képesek jól elvégezni, vagy ha még el is bukdácsolnak a végéig, még kevesebben tudnak munkahelyen érvényesülni ezeken a mérnöki területeken.


Érzék kell hozzá, és kitartás. A nyelvtudás pedig emellett kiemelten fontos.

2017. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A kitartásom tudom hogy meglesz, az érzék talán megjön gyakorlással ha az elején nem lesz meg. Azért is tettem fel a kérdést, mert nekem kizárólag ez a motiváló erő, és most vagyok a választásnál, hogy eldöntsem milyen kezdőpontot szeretnék választani. Egyébként jelenleg is műszaki szakközépiskolába járok, amit nem annyira szeretek, mert nem annyira megy, de az meg azért, mert nem foglalkoztam vele eleget. De ha elkezdek továbbtanulni egy irányba, akkor már nem szeretnék változtatni, ezért fontos most nagyon, hogy jó irányba induljak a céljaimért.
2017. máj. 4. 19:11
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ami sztem nagyon jó ès èrdekes az a beágyazott rendszer fejlesztő azt villamosmèrnökin kèpzik,önjáró kocsik,okos eszközök programozàsa.
2017. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként sok más pálya van, amivel lehet még jól keresni, pl gazdasági, vagy lehet vállalkozást is indítani, de azokhoz vagy protekció és szerencse kell, vagy sok kezdőpénz (gazdag szülők). Ha mások segítsége nélkül, saját magad erejéből akarod sokra vinni, akkor ezek a műszaki pályák a legjobbak.
2017. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Ami a legtutibb műszaki mèrnök pálya + (6+) év tapasztalat + tárgyalási angol + opcionálisan tárgyalási nèmet + ami egy jolie joker egy MBA diploma.

Nagyon jó dolog.

2017. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"és nem fogom otthagyni ha megfizet, akkor se ha nem szeretem."


Ezt mondod most. Majd xyz ev mulva ez nem igy lesz. Olyan munkat nem csinal hosszutavon az ember, amit nem szeret.

2017. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!