Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék kijutni Svédorsz...

Hogyan tudnék kijutni Svédországba dolgozni?

Figyelt kérdés

Angol - német felsőfokú nyelvvizsgával és érettségivel rendelkezem. Svédül nem beszélek.


Szeretnék kimenni esetleg szobalánynak, recepciósnak. Már korábban voltam egy közvetítő céggel az Egyesült Királyság területén, ami nagyon szuper volt, csak az álmom Svédország lenne.


Hogyan / milyen helyre tudnék kijutni nyelvismeret és ismerettség nélkül Svédországba?

Köszönöm



2017. máj. 6. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyenre leginkabb.
2017. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Workaway altal lenne talan celszeru, azaz ingyen dolgoznal, sajnos nagyon nagyon kell a nyelvtudas, amig megtanulod addig ez is egy opcio. Addig megnezed azt is, hogy mennyire elnek ott hosszu tavon. Nekem sikerult kinn elnem, mert egy angol ceget ahol dolgoztam megvettek a svedek es mentunk veluk mi is. Ha bovebben erdekel az Egy Kicsit Mindenhol neven megtalalsz youtubeon. Vegul eljottem, mert egyreszt nem hosszu tavra terveztem oda, masreszt nem abban a kozegben eltem barataimmal ahol lett volna tarsasagi elet, visszajottem Angliaba. Szep orszag, jo hely de nem mindenkinek valo. Nagyobb varosban erdemes letelepedni ha mesz. Barmi kerdes van, facen is megtalalsz. Udv,

Bea

2017. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Svéd nyelv ismerete nélkül még egy nagyon menő diplomával sem kapsz kint állást. Nagyon komolyan veszik ezt.
2017. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!