Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes elhelyezkednie...

Hol érdemes elhelyezkednie annak, aki tud nyelveket?

Figyelt kérdés

Van ugyan állásom, de érdekelne, ki milyen jó lehetőségeket ismer. Angol, német természetesen magas szinten megy, az olasz is, esetleg még más nyelveket is felhozhatok (pl. holland, francia, esetleg egyéb), de azt inkább csak középfokra már, ha valami állás azt kívánná meg.


Tudom, önmagában a nyelvek nem minden. Milyen állások lehetnek megfelelőek és jól fizetőek? Milyen tanfolyamot lehet érdemes elvégezni, amihez az elhelyezkedésnél a nyelvek nagy előnyt jelentenek?


Az idegenvezetőn már gondolkodtam, mások is javasolták, de nekem még egyelőre kétségeim vannak, mennyire lennék ilyenre alkalmas.


2017. máj. 6. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
SSC-knél nyelvtudással önmagában a munkád 90%-a telefonálásból fog állni, akár kapcsolattartó leszel, akár helpdeskes. Szeretsz telefonálni?
2017. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Konzulátuson
2017. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!