Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek nem megdöbbentő ahogy...

Nektek nem megdöbbentő ahogy manapság az emberek ugrálnak az ország városai között, egyetem, munka függvényében, hátrahagyva családot, barátokat?

Figyelt kérdés

Egyik családtagom, pl. Fehérvárról Győrbe költözött az egyetem miatt. Kiépítette ott is a baráti körét az évek alatt.

Majd most kapott jobb munkát Pesten és költözik fel újra egyedül. Tudom oda kell menni ahol munka van, csak így valahogy sose lesz otthon az ember. Kicsit olyan cigányélet.


2017. máj. 7. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Egyetemen alapszak után is sok ember kikopott. Még próbálok sokukkal sörözéseket meg hasonlókat szervezni, de itt is eléggé érződik, hogy nincs közös téma.

A volt kolis ismerősökkel szintén ez van. Ha valaki kikerül a közegből, akkor eljelentéktelenedik. "


Fúú mintha a saját gondolataimat hallanám. Ez szerintem is teljesen így van.

2017. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok 30 de 5-6 városban laktam már és egyáltalán nem bánom. Mindenhol szereztem barátokat, szép helyeket láttam, érdekes sztorikat éltem meg. Sokmindenkivel tartom 10+ éve a kapcsolatot, igaz változó intenzitással, és megszakadt több barátság is, de ez az élet rendje. A magyarok tényleg nagyon nem mobilisak.
2017. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!