Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra begipszelt...

Állásinterjúra begipszelt lábbal menni, nagyon ciki lesz szerinted?

Figyelt kérdés

Tesztírás és személyes beszélgetés, lesz ügyfélszolgálatos munkakörre. Többen is leszünk egyszerre, nem csak én.


De nekem most egy részleges bokaszalaag szakadás miatt térdig be van gipszelve a lábam. És hosszúnadrágból csak egy fekete melegítőnadrág megy rá. Ki fogok lógni a sorból, a többiek nyilván mind normálisan lesznek felöltözve.


Nem lesz ez így nagyon gáz szerintetek?

Vagy megértőek az interjúztatók ilyen esetben vajon?



2017. máj. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, nem ciki, nem fogják azt gondolni, hogy örökké rajtad marad a gipsz, és ahogy melegítőben jársz, akkor is ha nem muszáj, a tesztírást és a beszélgetést sem akadályozza, hajrá!
2017. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem tehetsz róla, hogy gipszben vagy, nem azért mész játszósban, mert nincs több eszed. Úgyis rá fognak kérdezni, akkor meg elmondhatod röviden, hogy mi történt, és hogy ezer bocs, általában nem ebben a cuccban szoktál lófrálni. Ilyen bárkivel történhet, ezt ők is tudják, egyáltalán nem ciki, ne aggódj.
2017. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Abszolút nem ciki. Nem a Real Madridhoz mész próbajátékra.
2017. máj. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyen-olyan igazgatói posztra se "ciki" begipszelt lábbal menni interjúra, nemhogy telefonos ügyfélszolgálatosra. Legalább majd gondolják, hogy na ez egy sportember, nem egy lusta, eltespedt valaki. Szóval ezen ne parázz :)
2017. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztatást!
2017. máj. 9. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy emiatt ne parázz! Nem te tehetsz róla, ha rákérdeznek akkor meg szerintem is jó pont, hogy látják sportolsz, és így el is mondhatod, hogy az öltözéked csak "alkalmi" jellegű, általában normálisan öltözködsz te is. Szerintem nem ezen áll vagy bukik a dolog, hisz bárkivel megeshet. :)
2017. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt végül semmi baj belőle, nem is kérdeztek semmit, csak a végén mondták, hogy "köszönjük, hogy törött lábbal is eljöttél!"
2017. máj. 12. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!