Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett milyen Esti/Hé...

Egyetem mellett milyen Esti/Hétvégi munka lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Olyan munkalehetőség érdekelne, amit egy nem túl barátságos órarend mellett is lehet csinálni, és megkereshetek minimum havi 60 ezret.


Nem lenne rossz saját szakmában, ellenben azok a dolgok amit tanulok és amit végeztem szakközépiskolában jellemzően nincs ilyen esti, alkalmi, vagy amikor éppen ráérek beosztásban.


Gépészmérnöknek tanulok.(Még idén fogok szakirányt választani, szerencsés esetben.)

Szakközépiskolában Gépgyártástechnológiai technikusit végeztem.


Minden építő jellegű tanácsot, megjegyzést örömmel fogok!



2017. máj. 9. 00:40
 1/2 tothrichard1 válasza:
Üdv kolléga. Hol tanulsz? Én is gépészmérnóknek tanulok, Miskolcon, itt a boschba járnak gyakornoknak.
2017. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl statisztálás. Tömegjelenetekben ácsorogni napi 8-10 órát, kb 9000-10000 Ft/nap.
2017. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!