Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeri valaki ezt az oldalt?

Ismeri valaki ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Rátaláltam erre az oldalra, és bár "nem minden arany, ami fénylik" mégis megbízhatónak tűnik az oldal. Valaki ismeri? Szerintetek mennyire megbízható?

- [link]

- (cégről) [link] #about



2017. máj. 9. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Őrület, hogy 2017-ben van még ember, aki azt hiszi, hogy ilyen hülyeségekkel lehet pénzt keresni...
2017. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha megbíznék az oldalban, már regisztráltam volna! De bizonyos, hogy nem fogok. Azért írtam ki a kérdést, hogyha valaki ismeri, esetleg leírhatná a tapasztalatait (vagy hasonló oldalakkal kapcsolatban). Így, aki olvassa a kérdést, és szintúgy nem ismeri az oldalt, az is tanulhat ebből.
2017. máj. 10. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én regisztráltam néhány oldalra, amiket innen ajánlottak.

Az Ipsos által működtetett i-say.com nekem viszonylag gyakran küld kérdőívet, már 2 darab 1000 forintos Edenred Ticket Compliments utalványt ki tudtam váltani.

Más oldalakon néhány eurót tudtam küldeni a PayPal számlámra.

ZSEBPÉNZnek jók, ha sokat unatkozol...

2017. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem mindegyik átverés. Köszönöm a válaszod! :)
2017. júl. 25. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!