Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az mennyire normális, hogy a...

Az mennyire normális, hogy a páromnak minden nap túlóráznia kell?

Figyelt kérdés
Első munkahely, rugalmas időbeosztás. Eddig kb. minden nap legalább 1 órával többet volt bent. Fél8-ra jár és ma is negyed 6-kor tudott eljönni. Meddig lehet ezt tűrni? Mit lehet tenni ellene? Felmondani nem akar, hiszen első munkahelye, és örült, hogy felvették.

2017. máj. 10. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális dolog, a vezetőt kellene ..lagba rugdosni, aki rosszul szervezi meg a munkát.
2017. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a beosztásától, főnöktől és főleg a munkahelytől függ. Van, ahol íratlan "szabály" többet bent lenni akár minden nap. Van, ahol 1 perccel sem maradnak többet. Ha mindenki túlórázik szó nélkül, akkor a párod nem fog tudni eljönni hamarabb. Ha viszont ő az egyetlen, akkor pár hét után szóvá lehet tenni a felettesénél.
2017. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, nem tudom, mióta van ott, de az első pár hétben még lehet normális. Úgy értem, ha fél 8ra jár, de egy kolléga, akitől x dolgot meg kéne tanulnia, csak 10re, és 5kor jut oda, hogy mutatna neki vmit, akkor az első néhány hétben szerintem nincs ezzel gond, kb az összes eddigi munkahelyemen így volt. Persze ki is fizették.
2017. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de tudsz jobbat? Keressen másik helyet.
2017. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Általában az első munkahelyes embereket amúgyis befogják rabszolgának, idősebbek közül csak a legszerencsétlenebbeket lehet már így ugráltatni. Első munkahelyen az embernek fogalma sincs a többi helyről, ezért hajt mint egy állat.


Mondjuk néhány hónapot érdemes így végigcsinálni én azt mondom. Ebből meg fogja tanulni, hogy soha az életben ne csicskuljon be semmilyen munkáért, mert zsigerből emlékezni fog arra, amikor széthajtották fiatalon.

2017. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy túlórázik?
2017. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!