Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesconál árufeltöltéssel...

Tesconál árufeltöltéssel mennyi a havi fizetés?

Figyelt kérdés
707 Ft-ot írnak 8 órára, ami 5 680 Ft, Én be tudom vállalni a héten kb, minden napot nyáron, mennyiszer hívnak be, vagy aki dolgozott ilyen pozícióban, mennyi volt a fizetése?

2017. máj. 10. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Diákmunkán nem bonyolult a helyzet: annyi a fizetésed, amennyit írtál (mármint ennek a nettója, ha ez még a bruttó), szorozva a ledolgozott napok számával. Ebből már egyéb nem jön le, csak a szövetkezet von le pár száz forintot. Árufeltöltő nem voltam hosszútávon, ahol voltam, ott eleinte kevesebb napot kaptam, aztán szinte mindegyiket, amire jelentkeztem. Nyilván attól függ, hány embert rendelnek, hányan vagytok, hány órát dolgozhatsz egy héten és hasonlók. Látatlanban ennél pontosabbat mondani nem egyszerű.
2017. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Több mint 2 éve dolgozok Tescoban diákmunkásként, így pontos órabéreket tudok mondani. Az órabéreket bruttó összegben tüntetem fel (ebből 15-18%-ot vonnak le, ez függ a szövetkezettől. Pensumnál 15.). Ezek csak a Budapesti áruházakra vonatkoznak, vidéken valamivel kevesebbet kapsz. Továbbá fontos tudni, hogy minden diákszövetkezet azonos órabért kínál, ugyanis a bért nem a szövetkezet, hanem maga a Tesco adja meg.

Az órabérek tehát:

Kassza:

-nappal: 899.

-éjszaka (este 6-tól reggel 6-ig): 1024.

-vasárnap nappal: 1190.

-vasárnap éjszaka (este 6-tól éjfélig, éjféltől reggel 6-ig a hétköznap éjszakai bért kapod): 1314.

Száraz és nonfood osztály árufeltöltés:

-nappal: 849.

-éjszaka: (este 6-tól reggel 6-ig): 966.

-vasárnap nappal: 1122.

-vasárnap éjszaka (este 6-tól éjfélig, éjféltől reggel 6-ig már a hétköznap éjszakai bért kapod): 1239.

Csemegepult, baromfipult, sajtpult, halpult:

-nappal: 1087.

-éjszaka: 1226.

-vasárnap nappal: 1411.

-vasárnap éjszaka: 1549.

A többi terület órabéreit (mint pl pékség, zöldségosztály, hűtős-sorok) nem tudom, de nem sokkal fizetnek rosszabbul a pultoknál. Tessék, lehet számolgatni.

2017. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!