Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő könyvelői fizetés...

Kezdő könyvelői fizetés mennyi a minimum órabér?

Figyelt kérdés
Sziasztok, felajánlottak egy kezdő könyvelői állást de az órabért nekem kell meghatározni,mennyi az az összeg amit 20 órában egy érettségivel és egy pénzügy számviteli ügyintéző szakmával,egy középfokú nyelvvizsgával és egy folyamatban levő egyetemi tanulmánnyal nem pofátlanság elkérni?

2017. máj. 9. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Minimal oraber.
2017. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos én is azt mondom, hogy a minimálbér, maximum 100-200 forinttal több. Azt nem írtad, hogy van-e ezen a területen tapasztalatod, így feltételezem nincs, ráadásul a könyvelői területen a nyelvismeret legtöbbször nem szükséges.

Mindezt úgy írom, hogy 1-2 évvel ezelőtt, ugyanezzel a végzettséggel, mint neked van, egyetemi tanulmányok mellett pályáztam könyvelői állásokat, de mindenhol csak a minimálbért, vagy maximum 50-100 forinttal többet fizettek volna, majd utánanéztem és sajnos a könyvelők sokszor csak akkor keresnek jól, ha saját könyvelőirodát tudnak nyitni, így inkább lemondtam a könyvelésről.

2017. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!