Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az első nap mindenkinek ilyen...

Az első nap mindenkinek ilyen kellemetlen a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem dolgozni egy új helyen, bemutatkozott mindenki, de egyszerre elég sok volt az infó arról, hogy ki kicsoda, ki mit csinál, stb.

Ebédnél mindenki elnevetgélt, elpletykált, én nem tudtam hozzászólni a témához, így csak mosolyogtam.

Később visszatérve az irodába is jól elvoltak egymással a többiek, tanácsot kértek egymástól, hogy hova menjenek nyaralni, meg hogy kimennek a boltba vásárolni. Eléggé kellemetlenül éreztem magam, mindenkinek ilyen az első napja?


2017. máj. 10. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
ez fényévekre van a kellemetlentől..
2017. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz beszédtéma később, ne aggódj, ennél nagyobb problémád sose legyen.
2017. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
68%
E
2017. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat! :)
2017. máj. 10. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első nap mindig nehéz.
2017. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez teljesen természetes. Pár hét és te is ugyanúgy fogsz csevegni! :)
2017. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) Igazából nem vagyok egy nagy beszédes és pletykálós, azt hittem csak nekem ilyen az első nap.
2017. máj. 10. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura, anno a kollegaimra vissza gondolok, első hèten alig mertem megszólalni, 1 hètig mindig erőt kellett gyűjtenem, hogy hozzá merjek szólni valamihez, ma meg kb mintha a családommal lennèk, pedig csak 2 ève vagyok itt.
2017. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!