Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főállás mellett lehet diákmunk...

Főállás mellett lehet diákmunkát végezni?

Figyelt kérdés

Most végzek a sulival, elkezdek dolgozni főállásban, de oktober 31.ig lehet dolgozni diákkènt. A kérdés az hogy főállás mellett is vagy csak akkor na nincs főállás.


Szombatonként bemennék diákként túlórázni a gyárba, az havi plusz 40 rugó.


2017. máj. 12. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor fognak felvenni, ha brutalis munkaerohiannyal kuzdenek, a csak szombati munka minden diak alma, normal esetben lehetetlen ra bekerulni, ha megis felvesznek azert lesz mert a legszarabb munka a kornyeken es SENKI nem vallalna rajtad kivul.
2017. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérlek legközelebb inkább a kérdésre válaszolj.

A helyzet az, hogy 2 és fél éve dolgozom egy gyárban(diákként), ahova a diákok nagy része egyébként szombaton jár, ráadásul többnyire az éjjeli műszakba.(Szombat dupla pénz). Egyébként nem brutális, de munkaerőhiánnyal küzdenek, szükségük van a diákokra. Én csak arra gondoltam, hogy ebben a pár hónapban amikor még a fizum elég kezdő, addig ezzel ki tudnám egészíteni. Egyébként a meló türhető, egyáltalán nem kell megszakadni. A pénz sem volt rossz, nem egyszer volt, hogy többet kerestünk pàr diáktársammal, mint a rendes dolgozók, mert nekünk csak szja.-t vontak le, a főállású dolgozónak meb ugye a többi adó, tb, nyugdij stb.

2017. máj. 12. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha ott dolgozol diákként, akkor miből áll megkérdezni a szövetkezetet? Ne legyél már ennyire életképtelen!
2017. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi jogi akadálya, októberig vállalhatsz diákmunkát, ha az idődbe belefér.

Nekem is volt ilyen időszak még télen:)

2017. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!