Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol dolgozzak szerintetek?

Hol dolgozzak szerintetek?

Figyelt kérdés
2 évig nem kapom ki az erkölcsit, mert egy oylan ember feljelentett, akivel soha életemben se képen nem láttam és nem találkoztam vele, érettségim van csak, tanfoylamra meg nincs, munkaügyi nem csinál semmit. MIt csináljak?
2017. máj. 13. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság.. amíg nincs jogerős bírósági ítélet, addig az erkölcsi tiszta és kiadható.


ha nem adják ki, akkor ott más van!


Nekem is van feljelentési ügyem, és simán kiadták a tiszta erkölcsimet alatta.

2017. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
engem nem itéltek el biroságon sem voltam, mégse adják ki bejegyzés mentesen.
2017. máj. 13. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ki kell adniuk, egy feljelentés a mai világban semmit nem jelent. Gyakran jelentgetik fel egymást az emberek, aztán legtöbbször ebből nem lesz semmi.
2017. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem azért jelentettek fel, mert egy ismertelennel 3 veig bezsélgettem neten aztán találkozni akartam ő nem akart., képet sem láttam tőle tehát nem tudom hogy néz ki, feljenetett engem meg behivtak februárbana rendőrségre, rabositottak vagyis nyilvántartásba tettek, rá pár honpara kikaptam egy lvelete az ügyszségtől hogy 2 év próbán vagyok. Na most az alatt a 2 év alatt kikapom az erkölcsit? Mert nem kapom ki bejegyzés mentesen. .
2017. máj. 13. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Máskor jobb kamukérdést találj ki!
2017. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso: Tesék??? !z nem kamukérdés.
2017. máj. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!