Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol dolgozzak milyen munkahelyen?

Hol dolgozzak milyen munkahelyen?

Figyelt kérdés

Egy érettségim van cdak, 22 fiu vagyok, gyárba nem vesznek fel, rraktárosnak sem, szakmám nincs mert szuleimnek nincs pénze. Tehát alszok itthon egésznap vegetálok és imádkozok.

Mindent megprobáltam még mielott bárki is irná, gyár csomagoloi munkát is, állomány frissétés volt, raktároshoz végzettség kell minimum b jogositvány meg targonca, takarito álláshoz, noket vesznek fel, szuleim egy szem még vagyonöri szakmám sincs. Munkaugyi nem indit jelenleg ingyenes képzlseket majd csak jovore..mindenhez képzettség kell.


2017. márc. 24. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2017. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön. Ott leginkább csak a teljesítményedet nézik és díjazzák, nem a papírjaid, nem a korod és nem a protekciód. Tapasztalatból mondom.
2017. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es hogy menjek ki kulfoldre pénz nélkul?
2017. márc. 24. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
30 éves korom körül Győrből biciklin metem ki Bécsbe először kirándulás céljából, később munkát is így találtam. Nyaranta akár 5-ször is megtettem ezt a kirándulást. Bár volt pénzem a számlámon, de egy árva fillért nem szoktam költeni az egy napos úton, élelmet is itthonról vittem. Persze dolgozva már nem ültem bicajra mert fáradt voltam, de nem is kellett mert rövid ideig tartó munkából használt kocsit vettem. Olyan segítőkészek voltak hogy még szereztek is nagyon olcsó de jó kocsit.
2017. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2017. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vesznek fel gyárba? Sok helyen akkora a gyártósori dolgozóból a munkaerőhiány, hogy már szinte semmilyen felvételi követelményt nem támasztanak a cégek.
2017. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Biztosítási ügynökre elég nagy a kereslet, semmi papír nem kell hozzá és elég jól fizet.
2017. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség . Lent lakom a horvát határnál, de a Balatonról, Budapestről + kettő másik városból is kerestek és gyári munkára hívtak, azonnal, a héten, és néhány napja voltam toborzáson.
2017. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze ha te úgy állsz neki a dolognak, hogy nulla tudással és egyből raktáros akarsz lenni, meg csomagoló akkor nem is fognak felvenni soha sehova dolgozni . Csak egy példa : valaki elment a Tescoba dolgozni, már vagy 1-1.5 éve árufeltöltő volt, mire elküldték targonca tanfolyamra.
2017. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!