Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkával tapasztalatok?

Diákmunkával tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani megbízható ,tapasztalt diákmunkákat? Legyen az nyári évközbeni , 14 év felettieknek . Köszönöm előre is.
2010. máj. 16. 21:56
 1/5 anonim válasza:
36%
először is kérdés, h merre lax, mert nagyon sok munkalehetőség van az országba, és millio diákszövetkezet. am 16éves kor alatt max szorolapozást, ujságkihordást, tudsz vállalni. vannak olyan helyek ahol 15éves korba szülői engedélyel már melozhatsz. persze csak ha legálissan akarsz dolgozni, diákszövetkezetnél, így biztos megkapod a pénzt, ha szövetkezetnél vagy. ha feketén vagy, akk nem 100 h kifizetnek rendessen, és jól megb@sznak, ha elkapnak, és nincsenek papírjaid. am kukoricacímerezés szokott lenni egész országba azért, és ott nincs magas korhatár ha jóltom, nah arra ne mennyél:D nagyon sz@r melo. elmentem, és dobhattam ki a cipőm (26000ft) farmerom(8000), a polom még valahogy ki lehettt mosni. és kerestem ott kb 8000ftot, szal a farmer ára visszajött, de nagyon rosz munka. ha gondolod majd írok még tapasztalatokat amiken voltam mijenek.
2010. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Csak 15 (vagy 16?) év felet lehet munkát válalni és aztis csak nyáron vagy szünidőben. És csak akkor ha már gimis vagy. :( Mondjuk nekem jó mert vállalkozók a szülejim így van nyári munkám :)

15/L

2010. máj. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kedves első!

talán kukoricacímerezésre nem a legdrágább cipődben és farmerodban kellett volna menned :) azért elég egyértelmű, hogy ha mezőgazdasági munkát végzel, akkor koszos leszel...

2010. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szolnok megyében lakom
2010. máj. 17. 16:19
 5/5 anonim válasza:
0%
első vagyok. nem a legdrágább cuccaim voltak. csak nem gondoltam h nyakig érő sár lesz, amikor 3hete tök szárazság volt:/ de attól még marad a véleménye, h nagyon sz@r munka. még gumicsizmába, se jó, mert utána meg azt ganézhatod, gusztustalan egy munka.
2010. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!