Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megkértek hogy egy képről...

Megkértek hogy egy képről rajzoljak át egy nagyobb kepet tetovalas tervnek. Mennyi lenne az ideális ár érte?

Figyelt kérdés
6-8óráig tartott mire kész lett. Mivel először rajzolok pénzért mem tudom hogy mennyit kérjek, nem szeretnék pofatlan sem lenni, de magammal sem szeretnék kitolni.

2017. máj. 22. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bonyolultságtol fugg de 5 ezernél nem kérnék többet. Az hogy ez neked mennyi idő egyéni probléma, másrészt az is közel 1000 hufos órabér, gondolom egy fillért nem adózol utána es többet ér neked a gyakorlás
2017. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

"ez neked mennyi idő egyéni probléma"

Szerintem egyáltalán nem az!

Ez számára munka - még ha szeret is rajzolni, akkor is a saját szabadidejéből vesz el, és megérdemli a tisztességes bért.

5-10k körül kérnék érte. (rajzos vagyok)

2017. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor munka vagy szabadidő? Vagy a szabadidejében dolgozik? Ahhamm....

A befektetett idő csak egy ember esetében aranyos a fizetéssel, simán van aki azt tized annyi idő alatt megcsinálja ugyanolyan jól, ettől meg mivel a vége ugyanaz, tehát nem jár tobb annak aki tovább pocsol, szoszmotol egy munkán.... teljesítmény alapú bérezés kell nem pedig munkaidő

2017. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alap, hogy a fizetséget előre beszéljük meg, nem utólag találod ki, mennyiért vállaltad. Legközelebb már így csináld.
2017. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!