Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetséges, hogy egy jól...

Hogy lehetséges, hogy egy jól menő vállalkozó lakótelepi (nem lakóparki) lakásban él?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 19:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Azèrt mert nem magamutogatò. Èn is megtehetném hogy 20 milliòs ùj autóm legyen, de mègis egy 4.5 milliòssal jàrok. Meg mehetnék egzotikus helyekre is, de neke. Spanyolorszàg is megfelel. Nem mindenki a külvilàgnak akarja mutatni hogy milye van.
2017. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hol kéne élnie?
2017. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%

Én sem értem.

NEm mutogatni,én se mutogatnám,de könyörgöm sikeres vagy akkor megelégszel egy putris panellal a sok idiótával?

Meg hallgassátok egymás fingását is konkrétan mert mindent áthallani?


Lehet nem is jól menő,mert ha jól menő,akkor igenis van igénye hogy kényelmesen jólétben éljen és akar egy egzisztenciális élményt.

2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Nagy családi házra csak azok a panelpatkányok vágynak, akik egész életüket panelban élték le, és azt hiszik, hogy úúú, mekkora buli a családi ház.

Nos mi mindig családi házban laktunk, a gyerekszobám nagyobb volt, amint a lakás, amiben most élünk a férjemmel. El kell hogy mondjam, nekem elég volt 20 év egy hodályban. Egyáltalán nem vágyom kertes házba, és nem akarok egy bazi házban bolyongani, amikor nincs is szükség akkora helyre.

2017. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
pl mert olyan kamuvállalkozó lehet mint az #1es válaszoló.
2017. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Mennyivel különb emberek laknak a lakóparkban? Semmivel. Sok felvágós, ùjgazdag maximum. Semmi nem indokolja hogy közéjûk költözzek. Megtehetném, de èn jól èrzem magam egy sima panelban. Nem a gettóban, de nem is elit helyen. Nem èrzem szükségèt annak hogy feleslegesen költözködjek.
2017. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%

Hát nekem volt panelom,borzasztó volt,az a kommunista látkép, kint ül a ,,brigád" sörrel sörhassal,felcsúszott pólóval,izzadtan,és osszák az észt,hogy bezzeg kádár milyen jó vót jóska ugye.

Miért lenne felvágos aki lakóparkban lakik?

Ő erre vágyik,én se laknék mpanelban soha a büdös életben mert utálom,nem csak a közeg lehangoló hanem az egész gáz ahogy van,egy jó nőt nem fogsz tudni oda felvinni mert amint meglátja a panelt lép is le azonnal.

Szerintem lakóparki kecó vagy családi ház.

2017. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Azert tisztázzuk mennyi a jól menő? Évi 12 millió haszon vagy mondjuk napi?
2017. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Azért fura, mert sok wannabe vállalkozó vesz hitelre egy bmwt hogy menő legyen aztán élete végéig nyögi a hiteleket.
2017. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
20:34! Nem vagyok kamuvállalkozó. De mint előbb írtam, felesleges rongyrázàsnak èrzem. Tudod, ez is megkülönbözteti a sikeres embert a sikertelentől. A legtöbb vállalkozó mindenből nagyobbat, jobbat akar venni, hogy a màsik làssa hogy ki ha nem ők. Èn nem vagyok ilyen. Megelègszem azzal amim van.
2017. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!