Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi lenne a...

Szerintetek mennyi lenne a reális fizetés ezért a munkáért? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Felvettek egy állásra, az interjún azt beszéltük meg, hogy személyi titkár leszek német nyelven. Azaz a főnök dolgait kell intéznem és fordítani magyarról németre és fordítva. Nincs tolmács képesítésem, de nagyon jól beszélek németül szóval elvállaltam. Ehhez képest németről ÉS angolról tolmácsolok tárgyalásokat, megbeszéléseket, jogi, közigazgatási, villamostechnikai, könyvelési, építészeti stb. szakszövegeket tomácsolok szóban és fordítok írásban (amivel nincs baj, mert 90%-ban ismerem a szükséges szakszavakat), irodai munkát végzek, kivitelezőkkel kapcsolatot tartok (céges telót nem kaptam). Amikor felvetettem, hogy ezért a munkáért talán több is járhatna és nem ezt mondták az interjún, akkor annyi volt, hogy "ez van".

Érdekelne, hogy ezért mennyi a reális bér, mert nem akarom, hogy túlzottan kihasználjanak.

Köszönöm a válaszokat! :)



2017. máj. 29. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
350 netto alatt holnap be sem mennék...
2017. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod amikor olyan választ kapsz egy amúgy tök jogos kérdésre, hogy "ez van", akkor már rég kihasználnak.
2017. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nettó 200-250
2017. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Kb 800 bruttótól felfelé
2017. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
#3 ahol 12 éve dolgoztam, ott többet kapott akkor a vezérigazgató két nyelven tolmácsoló asszisztense és neki volt titkárnője ;)
2017. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nettó 400-500.000 minimum mivel szaknyelven fordítasz. Maga a fordítást meg kell fizetni.
2017. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen, mennyit ajánlottak fel havi fizetésnek?
2017. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve csináltam ilyet, de csak angolt használtam és nettó 150-et kaptam Budapesten. Már akkor keveseltem, félév után fel is mondtam. Ha nem kapsz legalább 250-et, akkor kezdj el nézelődni másik munkahely után.
2017. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
250-300 nettó
2017. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!