Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alapszintű excel és word...

Alapszintű excel és word tudás kevés adminisztrációs munkához?

Figyelt kérdés
Nem kell kimutatásokat csinálnom csak időpontokat és megrendeléseket rögzítenem. Köszönöm
2017. máj. 29. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted alapszintű vagy ezt valami szakértő mondta? Ami nekem alap neked lehet h mar magas vagy vice versa, kb mi megy?
2017. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked az alap szint meg mi az elvárás? Tudd vastagra kiemelni a mezőt meg szám formátumot beállítani?
2017. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy alap falehasználó szinzlt. Kb annyi hogy a havi munkaóráimat beirkáltam meg kiemelgettem a hétvégi pótlékos munkaórákat és más szinre állitottam mondjuk hogy mikor tankoltam. Önéletrajzot készitettem balra igazitottam és fényképet beszúrtam. Tudom hogy nem ez az alap de nem informatikus nyelven gondololtam hogy alap :)
2017. máj. 29. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fú ne haragudj, de ez kb 3 gomb felismerése excelben :( Nem tudás... De mindegy, ha meg tudod nyitni, lementeni meg értelmezhető formázást rárakni és ezzel boldog a munkaadó, akkor teljesen jó.
2017. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Alapszint nekem van ( Excel; pár függvény, kimutatáskezelés, közepesen jó szerkesztés, beágyazott objektumok, szimpla már kész makrók minimális javítása és futtatása, kezelés sharepointon, feltételes formázás, grafikonok, rögzített listából dolgozás, stb Word: normális kinézet, beágyazott objektum, hiperlink, űrlapkezelés alapjai, képkezelés, táblázatkezelés, kezelés sharepointon), de te attól messze vagy o.O

A munkám egy része adminisztratív, bár mérnök vagyok. És még így is hívogatom az IT-t, pedig 3 olyan szoftver van, aminek én vagyok az az adminja.

2017. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 ha a makró szobakerul az nagyon nem lehet alap. Az alap valahol ott van hogy nem enterrel novel terkozt de meg nem tud mondjuk sablont csinalni..
2017. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

#6 de az, pár soros makrókról beszélek, ahol néhány oszlop beszúrását megtudom szögelni, meg megnyomom a gombot, ami elindítja, google segítséggel esetleg megnézem mit csinál, de csak ha eleve tudom mit kéne csináljon

Ez nagyon alap egy admin melóban

2017. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Hát kérdező ez nagyjából a "nyitottam már meg excelt" szint.


Amúgy én napi szinten dolgozom Word-Excel kettőssel, úgy hogy előtte nagyjából hozzád hasonló szinten ismertem. Ha napi szinten kell használja valaki, akkor előbb-utóbb elkezd belejönni, kihasználni a lehetőségeit.

2017. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!