Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Zepternél tényleg adnak 13....

A Zepternél tényleg adnak 13. havi fizetést?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 30. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapfizetés sincsen, nemhogy 13.havi. Annyit keresel, amennyi vackot eladsz. Az elején, beetetésként kapsz valami alapbért, de ha X időn belül kilépsz, azt vissza is kérik!
2017. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatalka lehetsz még, a Zepter már 10 éve is lejárt lemez volt a kamu hirdetéseivel. Hihetetlen, hogy még most is be tudnak palizni embereket.

Nem hogy 13. havi fizetés, SEMMILYEN fizetés nem jár, és nem asszisztensi, hanem teljes egészében jutalékos munka.

Tessék, olvasgass:

[link]

[link]

[link]

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

[link]


De ha beírod a guglibe, hogy Zepter átverés, egy hétig olvasgathatod a hasonló történeteket.

Nekem ez tetszett a legjobban:

"A lányom is bedőlt a nyáron nekik (meg rajta kívül még több száz diák is).

Az volt a lényeg,hogy ki kellett állni a Plazában egy stand mögé, a járókelőket leszólítani kitölteni egy pár kérdéses nyomtatványt (ez az adminisztrációs munka) és behívni őket a központba egy előadást meghallgatni. Ha nem jöttek el a mehívottak (a leszólítottak) akkor nincs fizetés sem. A fizetés minden kitöltött és a központban regisztrált ügyfél után darabonként 50 forint. A lányom egy hétig csinálta és 100 forintot keresett. Igaz kifizették mind a 100 forintot.

Komolytalan állás kihasználják az embereket"

2017. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Kamu hirdetés. Elmész erre az interjúra(merthogy elhívnak tuti) és bekerülsz egy szobába, ahol van még körülbelül 30 ember és meg kell hallgatni a szokásos szar MLM-es szöveget, aztán az a lényege az egésznek, hogy mindenféle szart, ami egy forintot nem ér, rásózz emberekre. Főleg persze idősekre. Például 500 ezres csodalámpát, meg ilyeneket. Szerinted kinek van ennyi pénze? Pedig ilyen után kapsz valamennyi jutalékot. A Zepter egy kamu fos, én is voltam. Piramisjáték. Anyám is kipróbálta ezeket a szarokat. Több milliós adósságunk lett, mert csak ezekkel a szarokkal törődött a hülye kur vája, mert azt hitte ebből lehet nagy pénze és nem keresett normál állást. És kért kölcsönöket állandóan számlákra, meg kajára. Én akkoriban nem tudtam dolgozni, mert iskolába jártam. Évek mentek így el a hülyeségével. Utána jött rá végre. A hülye fa sz.
2017. máj. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint nem a Zeptertől meg a többi szar MLM-es cégtől kért kölcsönt, egyikből se lett semmi pénze elárulom. Hanem az ismerősöket, rokonokat fejte meg állandóan míg már elfordultak tőle a hülye MLM-jével együtt, ugyanis még csesztette is őket vele. Hogy menjenek előadásra meg ilyesmi. Engem is basz ogatott vele, össze is törtem rengeteg dísz meg ilyen olyan cuccait a szobájában, mert annyira felba szott idegileg. Azt bánom, hogy nem a fejét törtem szét.
2017. máj. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem az árujuk az ami nem lenne jó, hanem az áraik! Amit megkapsz 34.000,-Ftért,d e a Médiamarktban 60.000,- ft körül, azt a Zepter 350.000,-Ftért árulják, de mivel kell a reklám is, ebből levonnak 90.000,-Ftot, mert ők jó fejek és megajándékoznak téged.


Így már megkaphatod a 60.000,-Ftos árút 260.000,-Ftért!

Ugye jó üzlet? Az bizony, de csak nekik volt az! :)


Még 2011 tavaszán kórházba kerültem két hétre.

Akkor anyámat megkeresték telefonon és behálózták.

Erről nem is tudtam semmit.


Mielőtt haza jöttem, anyám mondta, hogy valami nagy meglepetés vár itthon. Mire kiderült, hogy egy gyógyító fényű lámpát rendelt 350 ezeréert, amit 5 év alatt kell kifzetni. Korábban is használtuk a polarizált fény gyulladáscsökkentő hatását sportsérüléseknél, de az a szűrő csak háromezer Forintba került és egy erősebb fényű elemlámpával használtam. Így 6.500,- Ftba volt az egész. Ez tényleg működik, de ezért elkértek anyámtól 350.000,-Ft-os amiből nagy kegyesen leengedték az "AJÁNDÉKKÉNT FELTÜNTETETT 90.000,-Ftot."


Amit leírtam korábban.

Amikor haza jöttem, akkor mentem és beszéltem velük, hogy vegyék vissza. Többször is kellett menni hozzájuk reklamálni, de semmiképp nem akarták vissza állítani az eredeti állapotot. Vagyis árú vissza sértetlenül és a hitelt szüntessék meg.


Végül csak az segített amit az egyik biztosítós ismerősöm ajánlott, jelentsem fel őket a rendőrségen idős megtéveszthető személy védekezőképtelenségét kihasználó pszichikai erőszakért.


Még tettem egy utolsó próbát náluk és amikor kimondtam a rendőrség nevét, egyből másképp álltak mindenhez.

Előtte azt állították, náluk nincs vevőszolgálati osztály.

mondtam, akkor most innen egyenesen megyek a rendőrségre feljelentést tenni!

Egyből mondták, akkor menjünk a vevőszolgálatra és ott intézik tovább. Ott elkezdte nézegetni a naptárat, hogy mikor is vetzte át az édesanyja a készüléket. mondtam, hogy azt pontosan nem tudom, de már a rendőrségre indultam, de még utoljára beugrottam hozzájuk, hogy ne érje őket meglepetésként majd az idézés.


Erre gyorsan bele lapozott az előtte levő naptárba és nem is nézett semmit, mondta, hogy rendben van. Holnap vigyem vissza készüléket az adott címre a raktárukba.


Ott is jól megvárakoztattak és először ott is kötekedtek velem, de ott is a rendőrség szó egyből tovább vitte az ügyet. Azért megvárakoztattak 4-5 óra hosszát, de végül vissza állították az eredeti állapotot.


Szóval ilyen cég a Zepter!

2017. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!