Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek igényelhetek...

Szerintetek igényelhetek annyi fizetést, mint a fizikai munkás?

Figyelt kérdés

Gazdasági területen, irodán dolgoznék, igényel középfokú végzettséget a pozíció. Ugyanezen gyárban a 3 műszakos, fizikai munkás megkeresi a havi 160-at, plussz cafeteria, plussz hétvége. Akkor én is igényelhetek kb. 210.000ft bruttó fizeést, avgy az túl sok lenne, hisz a fizikai munkások az esti műszakkal keresnek ilyen sokat, én pedig csak 8órásba lennék?


Szerintetek?



2017. máj. 22. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Miért kell igényelned, nincs bértábla ? Középfokú végzettséggel, a bruttód 159 ezer forint, egy bértábla szerint.
2017. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Bemész a főnökhöz és fizetésemelést kérsz. Ilyen egyszerű.
2017. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nincs bértábla, akkor ennyi erővel a fizikainak sem kell megadni a 160 nettót, mert csak 111.000 a minimálbér. Nem egyről beszélünk...


Az álláshirdetésben volt, hogy a fizetési igény megjelölése. Inkább ne írjon az, aki nem érti miről beszélek :)

2017. máj. 22. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát én abban biztos is vagyok hogy nem is kapja meg, hó végén úgy ballag haza a nettó 85-90-el mint ahogy én itt ülök. Mit gondolsz, bemész egy érettségivel az irodába reggel 8.00 ra hazamész 15.00-kor aztán nettó 300 ezer lesz az utalásod hó végén + 40 ezer cafetéria ? xD
2017. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Miért a fizikai munkás béréhez akarod belőni a béred?Aki 3 műszakban dolgozik és teljesen más feladatkörben,ami tök más képesítést igényel?
2017. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a remek válaszokat...


Igen, tudom hogy hazavisznek a fizikai dolgozók 160at plussz cafateria 20ezer kb. Több ismerősöm is ott dolgozik, ennyit kap.


Igen, ezek közé a fizetések közé próbáltam belőni, hogy többet kérhetek-e vajon vagy kevesebbet. Hozzá kell tenni, ez nem Budapest meg nyugat MO, tehát itt azért a 160-180bruttó is magas fizunak számít. Csak egyes értelmiségi véleményére lettem volna kíváncsi. De úgy látom ilyesmit itt ne nagyon várjon az ember :)

2017. máj. 22. 20:38
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
mire fel? mit nyújtasz te a cégnek, ami miatt emelnie kellene? van egy béred, elfogadtad. ha nem tetszik, elmész máshova, nem kell a rinya.
2017. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Elég gáz, hogy ki írsz ide egy ilyen kérdést. Nincsenek neked éveid, nem dolgoztál még soha sehol ? Függ az évektől, a gyakorlattól és sok minden mástól, hogy hol kell tartanod fizetés ügyileg. 23 évesen eleve nem nem állhatsz elő egy olyan bér igényel mint egy 50 éves ! Ezt mind neked kell tudnod, magadról.
2017. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy szellemi munkás, aki az eszét használja, többet szokott keresni, mint egy biorobot tróger, nem pedig kevesebbet.
2017. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
# 9: A közmunkás irodai alkalmazott, könyvtáros azért keress 60-70 ezret nem igaz (?) mert a szellemi munkáját oly' nagyra értékelik.
2017. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!