Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok az informatikusok akik...

Azok az informatikusok akik nettó 300-400 ezret keresnek havonta. Leírnátok, hogy hol, milyen pozícióban dolgoztok?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek, meghallják a bérigényem, ami olyan 100-150 ezer forint között szokott mozogni nettóban. Rögtön rázzák a fejüket. Pedig szerintem ez nem olyan sok. Ennyit megkeresnék a tescoban is árufeltöltőként.

2017. máj. 30. 19:23
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Meg mindig elfelejted, hogy ez itt Magyarorszag. Itt egeszen maskepp mukodnek a dolgok. Az emberek egymas ala igernek a bereket tekintve. Nekem is vannak olyan ismeroseim akik ingyen dolgoznak. Akkor meg is hogyan tudnam felvenni veluk a versenyt? Foleg te a nem tudom hany 100 ezre fizetessel. Itthon ketfelekeppen lehet sokat keresni.

Vagy kapcsolatod van, vagy erkolcstelen vagy. Ennyi.

Ez itt a Balkan vagy talan meg az se.

2017. máj. 31. 18:32
 12/30 anonim ***** válasza:
60%

Kifogás látom megy.

Nem is inkább magadba nèznèl.

Hàny gyakornoki programon vettèl rèszt?

Bloomentet ismered-e?

Utàna jàrtàl a lehetősègeknek?

Folyamatosan kèpzed magad?

Nyelvek mennek?

Milyen programozàsi nyelvet ismersz?

Linuxxal hogy àllsz?

Bash script?

De te is csak egyetemre jàrtàl de mellè nem tettèl bele plusz energiàt.

Ès nem nem kapcsolatokkal szereztem a melóm hanem tepertem hajtottam amìg a belem ki nem lógott.

2017. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Nem kifogasokat keresek. Csupan tenyeket kozoltem. Ennyit itthon korrekt modon nem lehet. Matematikai keptelenseg. Egyszeruen nem jon ki. Nincs olyan munkaltato, aki ennyit fizetne barkinek is. Kiveve ha rokon vagy zsarolo. :D

De itt persze most csak az alkalmazotti jogviszonyrol van szo. Vallalkozokent lehet sokat keresni, talan meg viszonylag tisztessegesen is. De alkalmazottkent tuti nem.

2017. máj. 31. 19:30
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nem lehetetlen egyáltalán,csak több tapasztalat,nyelvtudás,karrierista hozzáállás,Linux ismeretek shell scripteléssel,angol tárgyalási szint.
2017. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, hogy te melyik bolygon elsz, de nalunk meg nem talaltak fel az idoutazast. Tehat igen. Lehetetlen.
2017. máj. 31. 20:30
 16/30 anonim ***** válasza:
A kérdező menthetetlen, kár koptatni billentyűzetet miatta.
2017. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

Bár én a dupláját keresem, viszont a csapatom révén tudok válaszolni.

20 fő, webfejlesztés, nincs nettó 300k alatti fizetés, a legjuniorabb 3 éves tapasztalattal rendelkezik.

Igazából a 300k is csak a tisztán frontendesek miatt van, a PHP fejlesztők között 350k a legalacsonyabb.

Piacon ennél kevesebbért nem is lehet értelmeset találni, sok a munka, kevés a jó fejlesztő, ez van, vezetőként is el kell fogadni ezt.

2017. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#11, #13

Ezek alapján látszik, hogy mentálisan nincs rendben veled valami. Ilyen baromságokat írni pont az infós munkákkal kapcsolatban... Kb. ez az egyike azon szakmáknak ahol a tudás és a tapasztalat jelent mindent.

Abszolválás után pályakezdőként 166-ot kerestem (korábbi tapasztalat nélkül), 1.5 évvel később ugyanott már 350 felett. (nettó)

2017. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Várjál utolsó,hát a kérdező nem hibás ő az áldozat csak.

Te kis zsarnok vagy rokoncsemete :D :D

Ő megmondta te is az vagy KÉSZ,sőt mindenki aki dolgozik a szakmában.

Ilyen mentalitással kérdező szerintem célozd meg a nyugatiban a mekit.

2017. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A nyugatiban a mekit? Ne vicceljél már (viccen kívül) az presztízsállás. A McDonaldsba lehet szerintem a vendéglátóiparban a legnehezebben bekerülni. 10-15x -ös túljelentkezések vannak.
2017. jún. 1. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!