Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Zaraban dolgozni?

Milyen a Zaraban dolgozni?

Figyelt kérdés
Pesten, egy forgalmas plázában.
2017. jún. 1. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mint bármelyik másik ruhaüzletbe. Monoton minimálbéres meló
2017. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
73%
Én ma hagytom ott... Kérlek szépen a csapat nagyon bunkó pedig mindenki ugyanazt a kevés pénzt kapja... lehet választani hol szeretnél dologzni kint vagy a raktárban... Én kint szerettem volna ehelyett raktárba osztottak mindig pofátlanul úgy hogy minden más fiú a kasszába álldogál és soha se volt raktárba... Raktárosként reggel 6:45re kell menni nem tudom hol élnek... Számon kértek hogy nem csináltam a dolgom az egyik órámban és kiderült akkor szüneten voltam... Kivűlről szépnek jónak hangzik de belülről nagyon is kihasználnak nem volt ember deéltől este 10ig voltam a heti óraszámaim plusszok voltak és nem túlóraként hanem hogy később majd kevesebbet kell bejönni aha perszeeeee, jól gondolja meg 2szer is szeretne ennek részese lenni, igen vannak normális helyek talán nem mindegyik de ha észreveszik ráérsz reggel délbe délután és késő este ott lenni 1 szavad se lehet... elején édesgetnek utána átmennek gyötrésbe...
2017. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KK11 válasza:
Nem tudom, hogy kiírt ide vagy bármilyen más oldalra de köszönöm. Nos való igaz hogy a bánásmód katasztrófa volt, mivel nem tanulok és különösebb elfoglaltságom nincs ezért arra jó voltam,hogy mások helyett is reggeltől estig ott legyek, mert az egyiknek eltört a lába, a másiknak férje van stb... Nem azért dolgoztam ott mert ez lenne életem karriere gondoltam mivel külföldön tervezem a jövőm jó refencia lenne... Amúgy is alig minimálbéren felüli a fizetés... Szerencsére több minden megadatott számomra mint a kollégáimnak türjék csak a ruhákat nyugodtan kedvükre. Minden kolléga kint tevékenykedett, fiú társaim kasszások voltak egyszer se voltak raktárban én meg állandóan. Igen jöhet a blama de körbekérdeztem miért hazudtak volna akkor? Menjek reggel 7re arra jó lettem volna még mindig. Miféle Zara mentalitás az hogy a vevők előtt leteremtett úgy a kedves kollége hogy az öltözőben folynak a könnyeim? Olyan dolog miatt,hogy amikor szüneten voltam nem lett a feladat csinálva? Szánalmas az is ahogyan előadják a felsőbb vezetőknek a történetet egymás bőret védve. Béren kívűli juttatásként járt volna a bérlet, kaptam? Nem. Pedig többször is érdeklődtem felőle. Mikor mondták reggel x időre ott legyek, ott voltam. Majd közölték de előbb kell itt lenni mert van reggeli konzultáció amivel nincs is baj csak kellett volna szólni róla. Ja hogy a szerződésben benne van. Miután kiléptem kaptam a szerződést kézhez. Összevetve mindezt örülök is hogy ehhez a céghez nem adom a nevem többé, jelenleg is a Váci utcában dolgozom ahova nehéz bekerülni. Minden adott a boldog és nyugodt életemhez sőőőt. Kedves volt kollégáknak annyit üzennék hogy tanuljanak empátiát és a dolgokat ne ferdítsék el. Pozicíokat is lehet normálisan a dolgozóval közölni főleg ha válaszhat is. Nem csak beosztani olyan dologra amiért csak a leszúrást kapja. Minden további jót kívánok a cégnek és a dolgozóinak is.
2017. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!