Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen képesítés kell hozzá,...

Milyen képesítés kell hozzá, ha valaki a Zarában, Breshkában, stb. akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Kell valami különleges képzettség pl. a ruhahajtogatáshoz?Ez most így hülyén hangzik,de nyári munkának tökéletes lenne,csak nem tudom jelentkezhetnék-e érettségivel?!(szeptembertől megyek fősulira)
2011. máj. 10. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg ruházati eladónak kell lenni, de gyakorlatilag sok helyre keresnek nappali tagozatos diákokat bolti kisegítő munkára (ami hajtogatás). Az EU Diákok elég sok ilyen munkát hirdet, igaz, csúcsidő felé főleg (karácsony).
2011. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam plázás gyerekruha üzletben a Mammutban nyári munkán, de mázlim volt, mert nagyon szimpi voltam a bolttulajnak, pedig amúgy hosszútávra kerestek volna embert. 1-2 hónapra nem szoktak felvenni senkit.
2011. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Egy barátnőm a Tallyban dolgozik üv. helyettesként, és néha mesél arról, milyen önéletrajzokat kapnak. Sajnos most kevés az állás mindenhol, és van olyan, aki két diplomával szeretne bolti eladó lenni (mert mást a szakmájában nem kap).


Tehát nem azt fogják felvenni, aki a "szakmabeli", hanem azt, aki túlképzett, hiszen ha elfogadja a megajánlott fizut, akkor nekik jobban megéri.


Az előny szokott lenni, ha vki tud kasszázni.

2011. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt tudja valaki, hogy kb mennyit lehet így keresni?
2011. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az ismerősöm eladóként kezdte, így keresett nettó 80-at, plusz jutalék a havi terv teljesítésének függvényében

(ami sokszor irreális volt)

Most üzletvezető helyettes, és így keres 100 plusz jutalékot. Az ÜV sem keres sokkal többet, max 140, de az ő vállán sokkal nagyobb a felelősség (lásd lopások), tehát ehhez képest elég alacsonyak mondható a fizuja.

Az ismerősöm egyébként 2 éve dolgozik kereskedelemben, nem is szereti, viszont irodai munkát meg nem találna, mert csak középfokű végzettsége van. A tanulmányait is szeretné majd folytatni. Régebben még mondta, hogy szeretne üzletvezetővé válni, ma már inkább ott akarja hagyni a kereskedelmet. A felelősség és a fizetése nem egyezne meg.

2011. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!