Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál pontosan egy...

Mit csinál pontosan egy dekoratőr? (Gondolom nem csak kirakatokat rendezget) Nehéz elvégezni egy ilyen tanfolyamot? Kell hozzá kézügyesség (mivel alkotóművészet)?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Reklámtáblákat , feliratokat készít kézzel, vagy digitális terv után nyomtatással. A nagyobb kézügyességet a mai technika mellett inkább a megtervezés igényli.
2017. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kézügyesség nélkül is el lehet sajátítani a szükséges tananyagot? Felteszem, ha valaki nem dolgozni akar benne, csak érdekli és megtanulja, kihasználva szabadidejét.
2017. jún. 2. 06:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Sosem láttam értelmét annak a kifejezésnek, hogy kézügyesség. Sokat hallom ismerőseimtől, "hogy én nem tudok ilyent, mert béna a kezem" (nem szó szerint béna)

Pedig ennek semmi köze az ügyetlen kézhez, minden fejben dől el. A kezünket is az agyunkkal irányítjuk. Ez csak kifogás, minden csak akarat kérdése. Van egy ismerősöm aki szintén így vélekedett magáról, de neki állt bútorfestést tanulni, és egész eladható dolgokat fest mostanra. Én zenét kezdtem el tanulni, holott úgy érzem a ritmusérzékem nem a legjobb, de mégis tudok már egész vállalható dolgokat előadni gitáron. Főleg ha a magad örömére csinálod, akkor ne érdekeljen mások kritikája.

2017. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztatást! Valóban magam szórakoztatására szeretném megcsinálni, dolgozni nem szeretnék benne. Az eddigi szakmáim, teljesen más felé mutatnak. (Jog, grafikus). De sok szabadidőm van és szeretném kihasználni, hogy valami újjat tanuljak.
2017. jún. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!