Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy bsc...

Mennyit kereshet egy bsc diplomás gépészmérnök a hatvani vagy a miskolci Boschban pályakezdőként?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 évvel ezelőtti információim vannak a miskolciról, akkor fél/egy év ott eltöltött gyakornoki idő után a diploma megszerzésével kb nettó 200 (bruttó 300) alapbérért vették át az embereket főállásba, és az alapbér mellé jár cafeteria is, ami ha jól tudom, akkor kb plusz 30 ezer Ft.
2017. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stimmel, ehhez képest egy 10-15% -al nőttek az alapbérek azóta.
2017. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy srác mondta azt, hogy a BorsodChemben (nem tudom adnak e ott annyit, mint a Boschban) bscvel bruttó 270 körül kezdenek jelenleg a mérnökök. 310 el pedig az msc-sek.
2017. jún. 3. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2012-ben 160e-et akartak adni, de bruttóban.
2017. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!