Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy baj, ha a munkáltatónak...

Nagy baj, ha a munkáltatónak nem az előző, hanem az azt megelőző TB kiskönyvet adom le?

Figyelt kérdés
Amikor felmondtam meg nem postaztak ki, azert csinalt meg egyet az elozo, viszont nem tudom, hogy az hol van. Ez gaz?
2017. jún. 5. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
A munkáltatónak édesmindegy, hogy te milyen TB-kiskönyvet adsz le, kérhetsz akár teljesen újat is. Neked érdeked, hogy majd összegyűjtve igazolni tudd a munkaviszonyaid, ha nyugdíjra vagy egyéb járadékra lesz szükséged. Mondjuk ha nem rég dolgozol csak, valószínű, hogy úgyis digitális úton is rögzítve vannak a dolgaid, ez inkább azoknak érdekes, akiknek még a net előtti korszakból vannak munkaviszonyaik.
2017. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondod és kész!
2017. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem érdekli őket. Én nemrég kezdtem el dolgozni, mivel pályakezdő vagyok de az egyetem mellett dolgoztam gyakornokként, de diákszövetkezeten keresztül, , ezen kívül egyszer dolgoztam pár hétig rendesen bejelentve, így azon aggódtam, hogy esetleg számon kérik, hogy miért nem szerepelnek a tb könyvben a gyakornoki helyeim (azt nem mondtam, hogy diákmunkák voltak, mert az a tapasztalatom, hogy azokat lenézik a cégek). Először bepróbálkoztam azzal, hogy nem találom a tb könyvem, ezért kérném, hogy állítsanak ki újat, de a cégnél ragaszkodtak hozzá, hogy adjam le, mert az én érdekem, hogy meglegyen. Végül 1 hét után bevittem, hogy meglett, megköszönték és eltették. Szóval szerintem teljesen mindegy, a te érdeked, hogy leadd és meglegyen.
2017. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!