Gépelési munka?

Figyelt kérdés
Neten most több helyen olvasgattam, hogy azzal lehet otthonról pénzt keresni, és több olyan oldal van, ahol vannak feltéve gépelendő dolgok. Azonban egy ilyet sem találtam konrkétan. És nem is tudom, mennyire lehet egyáltalán valóságos egy ilyen..
2017. jún. 6. 13:40
 1/2 anonim válasza:
85%

Nem értem... Ha egyszer ott a szöveg akkor már le van gépelve, nem?


De amúgy sajnos az ilyen netes munkákért jelenleg semmiképpen sem szamíthatsz mégcsak minimálbéri fizetésre sem.

Esetleg alkalmankénti pár ezer forintra. :/

2017. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyenek altalaba robotokat uzemelteto oldalaknak dolgoznak. A robot csinal dolgokat egy weboldalon, es beleutkozik egy captcha-ba. A robot ilyenkor megakad, ezert fizetnek embereket azert, hogy megadjak a robotnak a helyes valaszt a captcha-ra. Ennyi. Nem fizetnek sokat, de egy szaros 1000 forintos orabernel mindenfelekeppen tobbet.
2017. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!