Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten átlagban mennyit...

Budapesten átlagban mennyit keres egy ügyvéd havonta/ mennyit keres egy peren?

Figyelt kérdés
Szoval mennyi a bére egy ügyön egészben?

2017. jún. 7. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen ügyvédnek, milyen ügyben?
2017. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan, milyen elv alapján akarsz átlagolni?

Ha csak egy kicsit is járatos vagy az általad kérdezett témában, tudnod kell, hogy más-más kategóris a büntető/családjogi/polgári peres kategória.

.

Példa a példátlan kérdésedhez: átlagban hány darab gyümölcs 1kg? - de nem árulod el, hogy görögdinnyére, vagy ribizlire gondolsz.

2017. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lenyegtelen milyen ag, tapasztalatokat kertem, hogy ha valaki ismer ugyvedet, tudja-e mennyit keres egy ugyon. Igen jartas vagyok, tanultam jogot, csak az egeszsegugy fele huzott a szivem igy valtottam mentotisztre.
2017. jún. 7. 12:00
 4/5 anonim válasza:
Ja jó honapja ven és a birságokbol ugye 20/ ot kap akkor kb. havonta 10000000forintot, de ha nem kap jutalélot egy ugyon 300000 forintot.
2017. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 blilla ***** válasza:
Ezt nem lehet átlagosan meghatározni, vannak, akik minden kirendelést elvállalnak, nagyon sokat dolgoznak, és így keresnek 2-300 ezer forintot, amiből épp, hogy meg tudnak élni, míg mások egy ügyön keresnek ennyi tiszta hasznot. De havonta is nagyon változó ez az összeg, lehet, hogy van 5 adásvétel egyik hónapban, amiből keresel 500 ezer Forintot, aztán 3 hónapig egy sincs. Azt viszont nem értem, hogy az előző kommentelő milyen bírságról beszél?!?!
2017. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!