Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkajoggal foglalkozó ügyvéd...

Munkajoggal foglalkozó ügyvéd mennyit kérhet egy tanácsadásért Budapesten?

Figyelt kérdés
Szerintem max 1 vagy 2 alkalommal kéne mennem hozzá, rosszabb esetben persze tovább húzódna az ügy, de körülöttem olyan okos mindenki, mindenki mást mond minden alkalommal, nincs más választásom tehát el kell mennem. De sajnos még körülbelüli árat sem tudok, hogy mennyit kérhetnek. Pár ezer? Pár tízezer?
2008. aug. 7. 11:03
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én a múlt hónapban voltam munkaügyi jogásznál(ill. ügyvédnőnél,de munkaügyi perekkel is foglalkozik) és 10.000.-Ft-ot kért a tanácsadásért + írt egy hivatalos levelet a cégemnek.Ha per lesz az ügyből (még nem kaptam választ a cégemtől),akkor még 40.000.-Ft-ot kell kifizetnünk az ügyvédnőnek,de ezt -miután megnyertük a pert- a cégemnek vissza kell majd fizetnie nekem.

Remélem segítettem!Minden jót és sok szerencsét!

Üdv:Ági

2008. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segítettél!
2008. szept. 15. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!