Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » B kategóriával 2 hónapra hol...

B kategóriával 2 hónapra hol és milyen sofőr munkát találhatnék?

Figyelt kérdés

Még tanuló vagyok, így csak nyárra keresnék teljes munkaidős állást. További kérdésem: ha majd főiskola mellett is szeretnék sofőrködni, akkor hosszútávon megéri megcsinálni a C kategóriás jogosítványt? Köszönöm előre is a segítséget!

19/F



2017. jún. 8. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lehetsz ételfutár vagy pizzafutár.
2017. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van saját autód hozzá? Mert ha nincs, kezdő jogsival, két hónapos munkára senki nem fog adni neked egy céges autót.
2017. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van saját autóm, de annyit sehol nem fizetnek, hogy megérje. Másfél éve vezetek napi szinten. Lehet, hogy kezdőnek minősül a jogsim, de azért valamennyi gyakorlatot szereztem már.
2017. jún. 8. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Don Pepe váci út. Van céges autó, nem kell mondani, hogy 2 hónapra mész és felvesznek. Amikor meg meguntad otthagyod ennyi. A fizu 12 órára 3000 ft IGEN 3000 ft 11-től este 11-ig, nem jelentenek be csak 2 órára és a többit a borravalóból kell összeszedni, de van céges autó és a borravaló olyan 4-7e ft között mozog + a fizu
2017. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy jeletkezz úgy mintha rendes állást keresnél profession is tele van autós melókkal, meg diákmunka is akad, a próbaidő úgyis 3 hnap így nyár végén simán le tudsz lépni minden felelőség nélkül
2017. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Amelyik diákszövetkezetbe vagyok, ott eddig csak egy sofőr meló volt, de azt el is vitték előlem. Megnézem az oldalt, köszönöm!
2017. jún. 8. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
LOL másfél év alatt mennyit vezettél, hogy már gyakorlottnak mondod magad? Én 10 éve vezetek, de még mindig vannak új helyzetek bőven, pedig évi több, mint 25ezret megyek...
2017. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sehol nem látom a kommentemben, hogy ne találkoznék új helyzetekkel. Egy teherautós barátom meg régebb óta van a szakmában mint hogy megszülettem, és ő is azt mondja hogy mindig vannak új helyzetek. Ettől függetlenül szerinte simán elbánnék egy furgonnal.
2017. jún. 8. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Román cégek simán alkalmaznak. Én tavaly melóztam pár hónapig, simán rátettek a Sprinterre, aztán Kolozsvár-Parma első útnak nem volt rossz.
2017. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!