Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss c+e jogosítvánnyal...

Friss c+e jogosítvánnyal milyen fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Folyamatban van a jogositvanyom kb. 2 honapon belul megszerzem. Arra lennek kivancsi, hogy milyen fizetesre szamithatok?


Angolul folyekonyan, mondhatni anyanyelvi szinten beszelek, nemetul viszont nagyon alap, kb. az elelmiszerek nevenel meg is all a tudasom.


Illetve esetleg tudnatok ajanlani cegeket, amiket erdemes lenne felkeresnem? Borsod, vagy Pest megye teruleten.


Köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 14. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyar cég vagy külföldi? Magyar cégnél olyan 300-500 ezret kereshetsz nettó. Külföldön 1800-2300 € nettó, attól függ milyen beosztást vállalsz. Én osztrák cégnél vagyok, 24 nap szabadságom van, nálunk nincs ilyen hogy 3/1 meg 4/1, így kapok 2400 € nettót nemzetköziben.


Totál kezdőként Waberer's, Lerton Trans, esetleg Gartner az ami szóbajöhet. Teljesen az elején a pénz is jóval kevesebb, és legalább 4 hétig 4 kézben kell menned.

2017. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget! Jobb lenne külföldi cég, de úgy tudom, hogy tőlünk nyugatra minimum 2 év gyakorlat kell, de javíts ki, ha tévedek.
2017. máj. 15. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Gartner vesz fel kezdőket? Régen még nem vett fel. Kezdőket nem csak ezek vesznek fel, sok kis cég is akikről senki se hallott, például pécsen van egy "transolut" nevű cég, ott a főnök ahogy előadta magát az jött le hogy a kezdőket még jobban szereti mert sokkal hálásabbak és teherbíróbbak :DD
2017. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!