Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A bankokban az ügyintézők...

A bankokban az ügyintézők milyen végzettséggel rendelkeznek?

Figyelt kérdés
2 éve tanulok a Corvinuson pénzügy-számvitel szakon, de most egy évet ki kell hagynom és dolgoznom kell. Lenne esélyem bekerülni egy bankhoz? Néztem pár álláshirdetést és sok helyen középfokú végzettség az elvárás, ami gondolom valami gazdasági OKJ pl. pénzügyi-számviteli ügyintéző. Nekem csak érettségi van + felsőfokú angol nyelvtudás. Meg az egyetemi képzés felét teljesítettem, de ez gondolom nem számít :D
2017. jún. 11. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy banki szakügyintéző okj, de sokan kg diplomával dolgoznak ott.

Sima érettségivel nem vagy túl versenyképes, de semmi se lehetetlen.

2017. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akár középfokúvalis, de sok a diplomás is. Az utóbbi években főleg, mert rengeteg fiókot zártak be, így sokan vannak a piacon, nem nagyon lehet finnyáskodni, hogy mit vállal az ember.


De diplomásként ne a fióki munka lebeg jen a szemed előtt, lőj magasabbra a fiók C tervnek jó.

2017. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!