Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék felköltözni Pestre...

Szeretnék felköltözni Pestre dolgozni, de nincs egy ismerősöm sem fent, mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem. Miért kell ismerős ahhoz hogy pesten dolgozzál?
2017. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért gondoltál az ismerősre hogy nála lakni...hát ha nincs megfelelő szakkepesitesed akkor nem fogsz tudni felkoltozni
2017. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Webfejlesztéssel foglalkozom már 3 éve, Nyíregyházán és Debrecenben dolgoztam cégnél.
2017. jún. 11. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Es? Mi akadályoz?
2017. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy felutaztam Pestre és most jöttem ki állásinterjúról, megkaptam az állást, holnap kezdhetek. Hol alszok ma?
2017. jún. 12. 12:52
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Pl. beütöd a keresőbe, hogy Booking.com és keresel éjszakára egy szállást a sok ezer közül Bp-en.

vagy megpróbálsz munkásszállót keresni átmenetileg.

Aztán meg albérletet.


De mondjuk annak kicsi az esélye, hogy rögtön az első állásinterjún közöljék Veled, hogy felvettek... általában többkörös, több jelentkezős, "majd értesítenek" című fejezet.

2017. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Wefejlesztés területén egyszerűbb, mert vagy tudod vagy nem az adott technológiát. Eddig mindkét helyen ahol dolgoztam egyből megmondták hogy felvettek.
2017. jún. 12. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha nincs ismerősöd Pesten, nem biztos, hogy jobban jársz anyagilag, mintha maradsz - attól függ, ott mennyit keresel?

Az albérlet Pesten most nagyon drága:ki kell számolni, hogy ha itt elmegy kb. 120-130 ezer ft albérlet + rezsire, akkor keresel-e majd itt annyival többet, hogy még így is megérje itt lenni. Ja, és a bérlet havi 10 ezer ft, stb.

2017. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken lehet, hogy így megy, mert lasszóval kell keresni a szaktudással rendelkező embereket.

Hogy mit csinálj, ha mégis így történne? Ne legyél ennyire önállótlan, mert így be fog darálni a pesti élet :) Végigmész a körúton, már nincs olyan bérház, ahol ne lenne legalább 1 hostel.

2017. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!