Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ez van benne a munkaszerződ...

Ha ez van benne a munkaszerződésemben, az mit jelent? Ettől még felmondhatok kitöltve az egy hónap felmondási időt? Vagy kirúghatnak?

Figyelt kérdés

A munkaszerződésemben az van, hogy "a munkavállaló és a munkáltató vállalják a 9 hónapos gyakornoki időt és legalább 3 hónapos továbbfoglalkoztatási időszak kitöltését". (Ez a gyakornokság annyi hogy kedvezményt kapnak utánam, munkaügyiben volt egy ilyen pályázatszerű, de ez rendes "felnőtt állás".) De ez az idő mit is jelent pontosan számomra?


Nem szeretem a munkám, idegileg nem bírom, a szemeim is nagyon rontja a nonstop gép előtt ülés, tuti hogy nem bírnék ki ott ennyi időt.


Már nem vagyok próbaidős, de attól indoklással felmondhatok?

Vagy ők elbocsájthatnak, ha pl hanyag,lusta vagyok, nem végzem el megfelelően a munkámat?

Mert végül is miért alkalmaznának, ha semmire nem mennek velem de fizetést adni kell?

Kérlek mondjátok, hogy van megoldás.


2017. jún. 12. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetesen a megoldás az hogy felmondasz.

Milyen megoldásra gondolnál...

Ha külön kötelezettséget nem róttak rád(pl. Tanulmányi szerződés vagy valamilyen vagyoni szankció...ilyet is szoktak kötni sajnos) nem lesz problémád belőle...

Van kilátásban másik munkahely?

2017. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!