Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti is szoktatok ilyenekről...

Ti is szoktatok ilyenekről álmodozni, ill. van ehhez hasonló célotok?

Figyelt kérdés

Szoktatok olyanról fantáziálni, hogy híresek, sikeresek, gazdagok, boldogok lesztek? Hogy úgy igazán nagyon nagyon sikeresek vagytok azon a területen amit szerettek, ami érdekel titeket, amivel együtt sok pénzt is kerestek?


Sok embernek van ilyen ambíciója?

Én kiskorom óta ilyen életre vágyom, hogy amit csinálok, abban tényleg baromi elismert és sikeres legyek, most 22 éves vagyok, és ezen dolgozok.


Nektek milyen céljaitok vannak?



2017. jún. 15. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

siker, hírnév és a hatalom kicsit se érdekel.


Nekem csak "sok" pénz kellene, amivel megválthatnám a napi robotolást.


Bár nem is a pénz a lényeg, hanem hogy kötetlen legyek, ne egy munkáltatótól függjek, ne kelljen évi 20 nap szabadnappal beérnem, és ne kelljen elszámolnom azzal, hogy miért vagyok beteg.


sajnos jelenleg ötletem sincs, hogy mivel érhetném ezt el. Az biztos, hogy nem az alkalmazotti léttel.

2017. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én olyanokrol szoktam almodozni, hogy a szakmában a legjobbak között legyek. A célom, hogy elvégezzem az egyetemet ( ez már csak idő kérdése ) és hogy megtanuljak tárgyalási szinten angolul. Ha ezek megvannak, akkor már elégedett leszek magammal. Bár eddig a társalgási szint is megfelelt, de én mindig szeretem képezni magamat tovább és tovább :)
2017. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én azt szoktam elképzelni, hogy 50-10 millióm áll befektetve ingatlanokban és már nem muszáj dolgoznom ha nem akarok. De nem csak álmodozok róla, hanem teszek is érte.
2017. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Hasonlóan èn is kèrdező.

Èn akarok lenni az aki,akinek napidíja akàr 4-500k,meg legyen mindenem amit akarok:

-Luxus presztízs kocsi

-Luxus lakàs

-minden cèg akarja a munkàmat egymàsra licitàljanak ha kell

-Hublot,Tag heuer óra

-Egzotikus utazàsok

-Nèmet tàrgyalàsi szint az angol mellè.

-MBA diploma felső vezetői tanàcsadói karrier

-Fogadàsokra jàràs

-Koktèl partik 😀


Nàlam ezek a cèlok.


Szoftverfejlesztő vagyok


29F

2017. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozol rajta, akkor nincs baj.

De ha csak álmodozol, vagy többet álmodozol ezen, mint amennyit teszel érte, akkor az álmodozással eltöltött idő hátráltat...

2017. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Híres nem akarok lenni, a siker mindenkinek mást jelent, boldog pedig bármikor lehetek, ha úgy döntök, nem külső dolgoktól függ. Az anyagi függetlenséget viszont szeretném megtapasztani.
2017. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!