Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekelnek a business analyst-...

Érdekelnek a business analyst-jellegű SSC-s (ehhez hasonló) állások, ahol magabiztos angol nyelvtudás szükségeltetik, meg érteni kell az Excelhez. Mely hónapokban érdemes pályázatokat küldözgetni?

Figyelt kérdés
Sokan állítják, hogy nem minden hónapban könnyű munkát szerezni. Például tudom, hogy június-július-augusztus a teljes csendesség hónapjai..., nem is reagálnak sokan a jelentkezésekre... Szeptember-október pörgősebbnek tűnik, sokan december 1-jétől szívesebben is vesznek fel embereket, mint mondjuk januártól... HR-esek válaszait is szívesen fogadom :)

2014. nov. 19. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hr-es voltam. Dec 6-tól jan 15ig nálunk a fű sem nőtt. A szabadságolások miatt hol ez a döntéshozó, hol a másik nem tudta fogadni a jelölteket, meg nem volt szerződés aláíró. Persze ez cégenként változó, de az szinte biztos, hogy közvetlen karácsony előtt és 2 ünnep közt senkit nem vesznek fel.
2014. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egész évre vonatkozó ajánlásod / tanácsod is lenne? (Tapasztaltam a nyári uborkaszezont is...) :(
2014. nov. 25. 23:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, és természetesen köszi szépen, kaptál egy YES-t :) ;)
2014. nov. 25. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Január van, 5-e után nekiállhatsz küldözgetni az önéletrajzodat.
2015. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!