Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki a Don...

Dolgozott már valaki a Don Pepében vagy hasonló szemét helyeken?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem pont ott, de igen.
2011. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Miért szemét hely a Don Pepe?
2011. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem az a kedvenc éttermem! Miért lenne szemét? Mondjuk én vendégként eszem ott,még nem dolgoztam náluk. De mesélj, ha tudsz valamit! :)
2011. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát gyermekeim a kaja igaz hogy jó, én inkább konkrétan az ottani munkára gondolok. Voltam ott egy próbanapot (vagyis csak 2 órát). Egy héten négy nap reggel 10től este 10ig, le se ülhetsz, se kaki se pisi és úgy beszélnek ott az emberrel mint a kutyával. Oké hogy az ottani alkalmazottak régebb óta ott vannak, de attól még lehet normális hangon beszélni, mindenki volt kezdő. Csak azért kérdeztem volna hogy máshol is így van e.
2011. jún. 16. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem a Don Pepés kajákat. Sőt jobbak, mint a mekisek. Nekem nincs bajom az éttermekkel, csak a fizuból amit ott kapsz, nem fogsz megélni.
2011. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én dolgoztam mekiben, de ott elég emberi hangnemet ütöttek meg, úgyhogy én nem általánosítanék, mert ez helytől és vezetőtől függ, hogy mi az ábra.
2011. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó, hát biztos vannak kivételek! De én persze nem abba estem bele!
2011. jún. 16. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban volt ez a Don pepe?Remélem még olvasod a kérdést, mert hívtak próbanapra és szeretnék kicsit felkészülten menni.Írhatsz privátban is!Lenne pár kérdésem a melóról.
2015. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Debrecen, Tesco!
2015. nov. 12. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi!

Na akkor képzeld, van a Debreceninél rosszabb is.Itt nem 2 naponta, hanem minden nap 12 óra meló.Vasárnap kivételével.Próbanapos szerződés nuku, 6 órára kaptam 2000Ft-ot, nem akarok belegondolni, mennyit kaphatok a napi 12 óra melóval vajon, de valahol a béka segge alatt lehet a fizu.Ebéd.szün.10 perc, de legalább kaját ott adnak, bár nem hiszem hogy lenne időm elfogyasztani.Szerintem felejtős...

Ha majd arra adom a fejem, hogy beköltözzek e munkahelyemre és csak aludni járjak haza a családomhoz, akkor már keresek olyan helyet, ahol ezt az áldozatomat némileg jobb fizetéssel honorálják.

2015. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!