Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem gazdasági igazgató...

Van esélyem gazdasági igazgatónak lenni a későbbiekben, ha nagyon hajtok, elsőéves korom után már bankban vagyok gyakornok, viszont nincsenek rokonaim, anyuci/apuci, aki benyomjon az MNB-be félmilliós kezdőfizuval?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy kiből lesz felsővezetőnem azon múlik, hogy benyomnak-e fél milliós fizetéssel az MNB-be.


Eleve 2 út van:

- Versenyszféra

- Közszféra


A közszféra ilyen szinten tisztán politikai alapú, oda még a rokonság is kevés ha a rokon nem fityeszes.

A versenyszférában meg igen ritka - a családi és kkv-tól eltekintve, ahol a "gazdasági igazgató" inkább csak egy fancy titulus, mint valós pozíció - a magas pozíció betöltése haveri alapon. Ugyanis a részvényesek nem nézik ám az ilyesmit jó szemmel.

Versenyszférában 3 dolog kell:

- Jó szaktudás (ehhez nyilván nagyon jó út ha már az egyetem alatt is dolgozol)

- Hatalmas munkabírás (napi 8 órát elfelejteni a következő 20-25 évre)

- Hatalmas szerencse (ugyanis nem leszel egyedül, aki az első két pontot abszolválja)

2017. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* NEM azon múlik
2017. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Erdekes en a vetsenyszferaban tobb tucat gazdasagi, penzugy es egyeb igazgatot ismerek es egyiket sem nyomtak be sehova.
2017. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.: gondolod, hogy nagy dobra verik? :)
2017. jún. 18. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Simán lehet.

Jól csinàlod,végre nem csak egyetem és bulizós rinyàlós ember kérdését olvasom.

Ezen az úton haladj.

Gyakorlati helyeden figyelj folyamatosan,kérjél plusz dolgokat,adj ötleteket,làssàk,hogy te csinàlni akarod és csinàlod is.

Ne essen ki a toll délutàn 17-kor hanem akàr este 21-kor is még foglalkozz a melóval,napi 8 órás melót felejtsd el,te legyél aki mindenhol ott vagy.

Amíg a többiek partiznak te foglalkozz a melóval aztàn majd nézhetnek amikor te éppen akkor kapod meg a cégtõl az Audit,õk meg kapnak 200e-t talàn.

2017. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es: tudom hogy mukodnek a dolgok. Komoly helyen nincs ilyen mèrtèki protekcio az esetek döntô többsegeben.
2017. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak az MNB van a világon!

Miért éppen oda vágysz ilyen nagyon???

2017. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!