Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elsőre nem sikerült pályakezdő...

Elsőre nem sikerült pályakezdőként egy munkahely, de jövőhéten megpróbálhatnám újra a tesztet, megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma voltam egy gyárban tesztet írni 2 barátommal, kettőjüknek sikeres lett nekem pedig nem. Egyszerű összeadás/kivonások voltak, biztos vagyok benne hogy sikerült, mind a kettőjük fel volt iskolában mentve matematikából én meg aki 3as mindig megvoltam nekem aztmondták nem sikerült. Mi lehet a baj? Megpróbáljam jövőhéten vagy kinéztek maguknak és nemfog sikerülni?



2017. jún. 19. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták hogy megpróbálhatod újra próbáld, nem vesztesz vele. Főleg hogy nagyon ritkán adnak javítási lehetőséget, többnyire ha elbuksz ezen automatikusan kiesel. De ha ezek szerint engedik csináld. Viszont nem hiszem hogy kinéztek maguknak,azért ennél komolyabban szokták venni a munkavállalók felvételiztetését, mint hogy ő szimpi akkor max pont ő nem szimpi akkor megbuktatom. Valószínűbb, hogy izgultál vagy valami és tényleg nem sikerült jól a teszted. Esetleg megkérheted had nézd meg mi volt a hiba. Főleg ha másodszorra se sikerülne.
2017. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!