Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nemzeti élelmiszerlánc-bizto...

A nemzeti élelmiszerlánc-biztonsági hivatalnál szeretnék majd talán dolgozni. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Középiskolai 9. osztályomat kezdem, és van néhány ötletem mihez szeretnék a jövőben kezdeni. Ezek között van például az, hogy a NÉBIH-el szeretnék dolgozni. Hogyan tudnék élelmiszer ellenőr lenni? Milyen végzettséget igényel?

2017. jún. 23. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Élelmiszermérnök
2017. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Élelmiszermérnök nem ellenőrként dolgozik, hanem egy gyárban. Élelmiszerminőségi ellenőr az amit keresel
2017. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor biztos nem ismerek több embert is, akik élelmiszermérnök diplomával élelmiszer ellenőrként dolgoztak...
2017. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Ott nem annak tanítanak. Attól, hogy te ismersz olyat, az nem jelent semmit. Én is ismerek diplomást, aki közmunkásként dolgozik, attól még nem annak tanult. Én meg szakmabeli vagyok
2017. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretném tovább folytatni ezt a parttalan vitát, azért annyit leírnék, hogy élelmiszermérnök szakot végeztem, nem a levegőbe beszélek.
2017. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ!
2017. júl. 30. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Valóban, ha tényleg a NÉBIH-nél akarsz dolgozni, akkor élelmiszermérnök alapképzés után élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnöknek kell továbbtanulni.


Ez persze nem zárja ki azt, hogy valaki élelmiszermérnök mesterrel NÉBIH-es legyen.

2017. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó: Hagyjad, majd megmondják a tutit azok, akik nem hiszik el annak, aki ebben dolgozik
2017. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biológuskent dolgozok ott, bár levelezőn most tanulok az élelmiszerbiztonsági-es minőségi mérnök szakon. Nem szükséges hozzá élelmiszer mérnöknek lenni, pláne hogy ők teljesen mást tanulnak
2018. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!