Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkák azok, ahol...

Milyen munkák azok, ahol lehet borravalót kapni (Budapesten)? Mozinál lehet?

Figyelt kérdés

Most ért véget a suli, és nyári munkát tervezek vállalni. Milyen munkát lenne érdemes?


Nem vagyok benne biztos, hogy egész nap egy irodában akarok ülni egy monitor előtt.

Albérlet illetve élet szempontjából is fontos lenne a borravaló.


Tudom, hogy ugye kocsmában, pubban lehet kapni nagyon sokat, + éttermekben (de éjjeli munkát sose vállalnék pl., étterembe meg nem tudok menni, mert nincs ahhoz hasonló képzettség)


Az érdekelne, hogy:

- mozinál

- recepción (pl. fitness, vagy jógaközpont, stb)

lehet-e borravalót kapni?

Mozi érdekelne főként (akár kasszás, jegykezelő, akár büfés)


Illetve milyen munkák vannak még, amit ajánlanátok?



2017. jún. 24. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:

20/l

(egyetemen tanulok, közgáz képzés)

2017. jún. 24. 23:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Ők kapnak borravalót:Pultos/pincér

Taxisofőr

Fodrász, kozmetikus

Kajafutár

Postás

Újságpénzt szedő ember

Londiner

Wc-s néni

Benzinkutas

Kabinmester

2017. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A borravalót az alkalmazott a legtöbb esetben nem teheti el.
2017. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bme gtk vagy korvinuszos vagy?
2017. jún. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes jól összefoglalta. Én szoktam borravalót adni, de sem recepción, sem moziban nem adtam még. Mondjuk biztos van, aki szokott, kasszásként anno engem meglepett, hogy a Tescoban hányan hagyják ott az aprót...
2017. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Mozinál borravaló? :DDDDDD Hú te valahol nagyon eltévedtél vagy eddig soha nem járál moziban. Nem, ott nincs borravaló.

Esetleg valami kajáldás-beülős büfében kapsz borravalót. Valahogy azt érzem, mindenkétt valami klímás helyen ücsörögnél nyáron. Attól, mert nem iroda, ugyanúgy a gép előtt ülsz pl. recepciónál, rosszabb esetben állsz. Kicsit előbb el kéne dönteni, mit is akarsz meg mire vagy még hajlandó.

2017. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát kedves előző, te nagyon el vagy tévedve...

Én mozibüfében is dolgozom, és a büfében igenis, néhány néző hagy borravalót.

Nem kell nagy összegekre gondolni, de egy szombati munkanap alatt kb 1500 forintot össze tudok gyűjteni.

2017. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!